Wpis z mikrobloga

Tak wygląda obecnie światowy ranking studiów na kierunku: "Inżynieria lotnictwa i kosmonautyki". Do stworzenia tego wpisu skłoniła mnie jedna z mirabelek która napisała pracę dyplomową o wykopie i żelkach . Jeśli ten wpis otrzyma 100+ to na swoim kanale https://youtube.com/c/TosąChinyDZIENNIK opublikuje wywiad z Polakiem który obecnie studiuje w Chinach i otrzymuje stypendium. Opowiemy jak dostać się na chińskie studia za które nie dość że nam chiński rząd zapłaci to jeszcze zasponsoruje pobyt. Na jakim poziomie są chińskie studia świadczą nie tylko światowe rankingi ale też jeden z moich starych wpisów na mirko gdzie pokazałem jak wyglądały w mojej uczelni warsztaty z robotyki i automatyki. Polecam zapoznać się z komentarzami opisującymi polskie realia i doświadczenia Mirków z "podobnych" zajęć w Polsce. Mój stary wpis: https://www.wykop.pl/wpis/37407403/patrzcie-czarnuchy-jak-powinna-wygladac-nowoczesna/
Mam nadzieję że w ten sposób wyciągnę kilku z was z katotalibanu i nakieruję na właściwą ścieżkę życiową prowadzącą do nowoczesnego świata przyszłości.
#tosachiny #chiny #robotyka #automatyka #studbaza #studia #informatyka
LuckyStrike - Tak wygląda obecnie światowy ranking studiów na kierunku: "Inżynieria l...

źródło: comment_1639052936Uc19GSRQfVuob4Q6Hxn9Eo.jpg

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
@Towarzysz-ka_szary_PaSeK0991: To nie jest problem chaotycznych zdań a naiwności. O faktu że nawet konta w banku nie założysz bez wizy pracowniczej do tej romantycznej wizji pracy w gówno robocie na innym kontynencie. To już nawet Luckystrike ma racje jak pisze o tym że jako biała małpa się zarobi więcej, z tym że są podobno bardziej cięci na robotę na czarno
  • Odpowiedz
Mam nadzieję że w ten sposób wyciągnę kilku z was z katotalibanu


@LuckyStrike: co ma katotaliban do gównostudiów z socjologii i politologii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W stanach pełno smieci w postaci tych politologii i innych humanoidalnych syfów ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to jeszcze na kredyt studencki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Apeluje o kulturalny poziom dyskusji.


@LuckyStrike: no patrzcie, prosi o zachowanie kultury, jednocześnie nabija się z laski, która napisała pracę dyplomową na temat portalu i żelek. Znasz dokładny temat jej pracy, że pozwoliłeś sobie na takie uszczypliwości? Tylko malutcy muszą pokazywać światu swoją wyższość na innymi.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: no patrzcie, prosi o zachowanie kultury, jednocześnie nabija się z laski, która napisała pracę dyplomową na temat portalu i żelek. Znasz dokładny temat jej pracy, że pozwoliłeś sobie na takie uszczypliwości? Tylko malutcy muszą pokazywać światu swoją wyższość na innymi.


@desthoff: co ty mi tu imputujesz? zacytuj tu dokładnie gdzie ja "nabijam się z laski". Czekam
  • Odpowiedz
@desthoff: co ty mi tu imputujesz? zacytuj tu dokładnie gdzie ja "nabijam się z laski". Czekam

Tak wygląda obecnie światowy ranking studiów na kierunku: "Inżynieria lotnictwa i kosmonautyki". Do stworzenia tego wpisu skłoniła mnie jedna z mirabelek która napisała pracę dyplomową o wykopie i żelkach


LuckyStrike @slepauliczka: widzę ze polska edukacja, trzyma poziom. Dzięki za inspiracje. Już wkrótce opublikuje jak dostać się na studia w Chinach. @LuckyStrike
  • Odpowiedz
OK jest ponad 100+ W związku z tym (na wypadek gdybym dostał bana) zapraszam do subskrypcji mojego drugiego kanału: https://youtube.com/c/TosąChinyDZIENNIK Wywiad z polskim studentem w Chinach ukażę się za kilka dni. Dziękuję za atencje i pozdrawiam serdecznie.
PS Jakby ktoś nie wiedział to mam jeszcze główny kanał. Więcej info w moim opisie profilu na wykop.
LuckyStrike - OK jest ponad 100+ W związku z tym (na wypadek gdybym dostał bana) zapr...

źródło: comment_16390702413uovAkRr6RKRgvxQndjCc2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
NIE PISZCIE PYTAŃ NA WYPOKU ANI NA PRIV TYLKO POD MOIM OSTATNIM FILMEM NA YOUTUBE.
Odpowiemy na wszytskie które będą w komentarzach na YouTube. Przepraszam ale pytania sie powtarzają a ja nie mam czasu odpisywać. Z resztą aktywny polski student w Chinach odpowie najlepiej na filmie. Jak pisałem wyżej opublikujemy to za kilka dni.
  • Odpowiedz
no i dlaczego usunąłeś wpis, który podlinkowałeś w poście?


@Quiz: to nie ja. wykopki go zgłosiły i moderacja usunęła bo użyłem tam jednego niepoprawnego politycznie słowa
  • Odpowiedz