Wpis z mikrobloga

Tak wygląda obecnie światowy ranking studiów na kierunku: "Inżynieria lotnictwa i kosmonautyki". Do stworzenia tego wpisu skłoniła mnie jedna z mirabelek która napisała pracę dyplomową o wykopie i żelkach . Jeśli ten wpis otrzyma 100+ to na swoim kanale https://youtube.com/c/TosąChinyDZIENNIK opublikuje wywiad z Polakiem który obecnie studiuje w Chinach i otrzymuje stypendium. Opowiemy jak dostać się na chińskie studia za które nie dość że nam chiński rząd zapłaci to jeszcze zasponsoruje pobyt. Na jakim poziomie są chińskie studia świadczą nie tylko światowe rankingi ale też jeden z moich starych wpisów na mirko gdzie pokazałem jak wyglądały w mojej uczelni warsztaty z robotyki i automatyki. Polecam zapoznać się z komentarzami opisującymi polskie realia i doświadczenia Mirków z "podobnych" zajęć w Polsce. Mój stary wpis: https://www.wykop.pl/wpis/37407403/patrzcie-czarnuchy-jak-powinna-wygladac-nowoczesna/
Mam nadzieję że w ten sposób wyciągnę kilku z was z katotalibanu i nakieruję na właściwą ścieżkę życiową prowadzącą do nowoczesnego świata przyszłości.
#tosachiny #chiny #robotyka #automatyka #studbaza #studia #informatyka
LuckyStrike - Tak wygląda obecnie światowy ranking studiów na kierunku: "Inżynieria l...

źródło: comment_1639052936Uc19GSRQfVuob4Q6Hxn9Eo.jpg

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
Dlaczego uważsasz, że Aerospace jest wyznacznikiem? Pod względem uczelni jako całości Chiny dopiero na 45. Ja np. jestem z Materials a tam króluje kontynent amerykański i perełki z Europy (eth)
  • Odpowiedz
Nigdy kolektyw inżynierów nie rozwinie się bardziej niż społeczeństwo indywidualistów. ZSRR to pokazał, a ty dalej biała małpo to forsujesz


@KochanekAdmina: Tylko akurat Ruscy w silniki rakietowe byli zajebiści. Jak Amerykanie wreszcie mogli zobaczyć te silniki, to się zastanawiali czy nie ma błędów w tłumaczeniu, bo cyferki były zbyt duże.

W 1960 robili testy silników rakietowych z zamkniętym cyklem spalania, a Amerykanie powtórzyli to dopiero 40 lat później.
Do tej
Migfirefox - > Nigdy kolektyw inżynierów nie rozwinie się bardziej niż społeczeństwo ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Obok ruskiej propagandy mamy też chińską, czego to nie wymyślą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Teraz czekam na północnokoreańską ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuckyStrike czemu myślisz że biały dostanie pracę od razu za 10tys zł w Chinach?
To jak jedna murzynka z którą się spotykałem myślała że każdy biały jest bogaty i jak przyjadę do niej do Afryki to zaraz mi dadzą prace i będę dużo zarabiać
  • Odpowiedz
@MLGkunek: Cóż ZSRR padło bo było źle zarządzane zresztą zastanówmy się czy napewno upadło czy nie zmieniło szaty ( dzisiejsza Rosja) pamiętaj punkt widzenia zależy od punktu siedzenia a rozmowa była o wyższości inżynierów czerwonych nad inżynierami wielkich wolnych wspaniałych stanów zjednoczonych i po to był ten obrazek że mimimo przewagi "osiągnięć" i tak USA wygrało lądowaniem na ks jako 1.
  • Odpowiedz
10tys zł w Chinach?


@umtali: On pisze o juanach

Doceniam troskę ale co do naiwności to nw ktoś tu chyba za dużo się naczytał propagandy rodem z USA.


@Towarzysz-ka_szary_PaSeK0991: Konto w banku którego ci nie założą bez wizy pracowniczej to amerykańska propaganda ? Wiza turystyczna na maks 3 miesiące też ?
  • Odpowiedz
@suluf: Cóż mogę powiedzieć podobnie o tobie tylko że zamiast obsesja użyć niecheć/nienawiść. Tak jak powiedziałem mój problem moja sprawa podziwiam że na siłe chcesz mi przekuć swoje racje zamiast powiedzieć
" A niech głupi chu* jedzie zobaczy jak to jest" jeżeli mam się nauczyć na błędach to tylko swoich.
  • Odpowiedz