Wpis z mikrobloga

Tak wygląda obecnie światowy ranking studiów na kierunku: "Inżynieria lotnictwa i kosmonautyki". Do stworzenia tego wpisu skłoniła mnie jedna z mirabelek która napisała pracę dyplomową o wykopie i żelkach . Jeśli ten wpis otrzyma 100+ to na swoim kanale https://youtube.com/c/TosąChinyDZIENNIK opublikuje wywiad z Polakiem który obecnie studiuje w Chinach i otrzymuje stypendium. Opowiemy jak dostać się na chińskie studia za które nie dość że nam chiński rząd zapłaci to jeszcze zasponsoruje pobyt. Na jakim poziomie są chińskie studia świadczą nie tylko światowe rankingi ale też jeden z moich starych wpisów na mirko gdzie pokazałem jak wyglądały w mojej uczelni warsztaty z robotyki i automatyki. Polecam zapoznać się z komentarzami opisującymi polskie realia i doświadczenia Mirków z "podobnych" zajęć w Polsce. Mój stary wpis: https://www.wykop.pl/wpis/37407403/patrzcie-czarnuchy-jak-powinna-wygladac-nowoczesna/
Mam nadzieję że w ten sposób wyciągnę kilku z was z katotalibanu i nakieruję na właściwą ścieżkę życiową prowadzącą do nowoczesnego świata przyszłości.
#tosachiny #chiny #robotyka #automatyka #studbaza #studia #informatyka
LuckyStrike - Tak wygląda obecnie światowy ranking studiów na kierunku: "Inżynieria l...

źródło: comment_1639052936Uc19GSRQfVuob4Q6Hxn9Eo.jpg

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
@LuckyStrike no ten co ostatnio wrzuciłeś co ludzie przez to że cię cię lubią mówili że wygląda obrzydliwie (jakbym ja wrzucił to by pisali że wygląda apetycznie) to mówiłeś był za 6 zł więc zgaduje 10 kuai
  • Odpowiedz
  • 19
@LuckyStrike szkoda, że Chińczycy muszą angazowac się w działalność hakerską, choćby grupa określana jako "turbine panda", żeby zarąbać konkurencji projekty turbin odrzutowych, bo jak widać te topowe uczelnie nie są w stanie wykształcić inżynierów którzy potrafią coś stworzyć. Potrafią jedynie ukraść.
W przemyśle zbrojnym to samo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@LuckyStrike: byłem w Chinach, pracowałem z chińskimi automatykami I robotykami i nie uwierzysz. Odpoerdalali taką maniane że trzeba było ściągać ludzi z Europy żeby gasić pożar przy uruchomieniu linii. Totalne dno i metr mułu. Oczywiście nie 100% z nich ale zdecydowana większość. Do tego są przekonani, że wszystko robią dobrze XDDD
  • Odpowiedz
Różnica jest taka że Amerykanie latają faktycznie w kosmos i tworzą misje załogową na Marsa, a komunistyczny kolektyw tylko o tym uczy xD

Nigdy kolektyw inżynierów nie rozwinie się bardziej niż społeczeństwo indywidualistów. ZSRR to pokazał, a ty dalej biała małpo to forsujesz


@KochanekAdmina: Pobawię się w adwokata Diabła. ChRL ma do nadrobienia parę dekad tworzenia kadr i zdolności produkcyjnych ZANIM będą mogli pomyśleć o szeroko zakrojonym programie kosmicznym. USA miało
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Dlaczego piszesz takie niemiłe rzeczy? Uraziłem Cię jakoś czy co? Dlaczego sugerujesz, że zatruwam środowisko (tak jak to często gęsto się dzieje także w kraju, w którym Ty mieszkasz), że pracuje na obcy kapitał, że nie mam oszczędności? Skąd w Tobie taka złość? Napisałem neutralny komentarz a Ty się zachowujesz jakbym obraził Ci mamę.
  • Odpowiedz