Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że paczki, że taka praca, ale na miłość boską, po co #inpost stawia #paczkomaty w miejscach, przy których nie można legalnie zaparkować? Sytuacja z Wrocławia, ul. Hubskiej. Parkowanie autem pow. 2,5 tony DMC na całym chodniku, choć wjazd na chodnik zastawiony słupkami. Jak widać InPost ma to gdzieś. Piesi muszą wchodzić pod rowery, albo iść jezdnią. 50 m dalej jest paczkomat na parkingu Lidla. Więc po co ten? InPost, będziecie płacić za remont chodnika? Zapłacicie odszkodowanie, jeśli potrąci mnie rower?

#paczkomaty #inpost #wroclaw
matti82 - Ja rozumiem, że paczki, że taka praca, ale na miłość boską, po co #inpost s...

źródło: comment_1639040300B82Zuxn863zJ9v6ryfAK7g.jpg

Pobierz
  • 105
a takie trupy które jeżdżą na działalności jako podwykonawca nie maja takich rzeczy, nie rozśmieszaj mnie


@Szalom:
dzień dobry panie teoretyk, widocznie najnowsza Masterka na zdjęciu OPa to trup ( ͡º ͜ʖ͡º)

To ma do tego ze śmieciarka i taki van ma podobne pole widzenia wieśniaku

wjedź mi na rodziców jeszcze, ulżyj sobie w tej frustracji swoim życiem

Tak gadanie na wykopie codziennie ze to nowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matti82: dobrze gada. Pewnie przebudowa pod dróżkę wyniosłaby jakieś chore ceny, więc zrobiono najtańszym kosztem - hds z drogi to z palcem w dupie rozstawi i tyle się liczy. Niestety.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matti82: zgadzam się ze Inpost często stawia paczkomaty w nieprzemyślanych miejscach ale tutaj akurat jest Ok. Nawet jak stoi bus to można swobodnie przejść pieszo, rowerem, wózkiem lub wózkiem ze złomem

@kanciak12: bus nie ma prawa tam stać, nie ma znaczenia czy można go ominąć czy nie.
@matti82: Nie mówię że uprawnia XD ale szukać problemu gdzie go nie ma to też jest szczyt kretynizmu, tu jest konkretna sytuacja w postaci stety niestety zablokowanego chodnika a nie ciągłe #!$%@? się na DDR czego nie pochwalam ale co ma zrobić człowiek w takiej sytuacji? stanąć przed autem paczkomatu i czekać jak jakiś sims #!$%@? i tupać nogami że nie może przejść? cofać się #!$%@? wie ile do pasów najbliższych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@matti82: hello, taka sama historia z Gdańska, ale jeszcze bardziej kuriozalna. Właściciel posesji zrobił sobie na niej cygański obóz, ma tam kurczaka z rożna, lodziarnię, warzywniak, punk dpd, myjnię samochodową, serwis rowerowy i paczkomat.
Miasto, kosztem budżetu, zmniejszyło pas zieleni (miały tam być sadzone drzewa) i zrobiło cyganowi parking. Kurierzy nadal parkują na chodniku

45 Myśliwska
https://maps.app.goo.gl/HWtUQQqyhtwFJcbm8
sssabae - @matti82: hello, taka sama historia z Gdańska, ale jeszcze bardziej kurioza...

źródło: comment_16390471235XAA4UYDN2xeimMmvjpmQx.jpg

Pobierz
@matti82: Oczywiście sam inpost nie jest bez winy bo można to rozwiązać tak żeby każda strona była zadowolona i żeby był porządek w taki sposób że ktoś kto decyduje o miejscu paczkomatów powinien też uwzględnić miejsce dla auta inpostu położone w taki sposob żeby nie blokował chodnika ani DDR a jeśli nie ma możliwości tego zrobić to nie powinno być wgl w danym miejscu paczkomatu.
@matti82: Nigdy nie zrozumiem tego #!$%@? sie do kurierow wszystkich firm w Polsce. Chcecie miec paczki na czas jednoczesnie problem ze ktos zaparkuje 5 min na miejscu niedozwolonym. W godzinach szczytu po prostu nie ma na to wyjscia. Za granica jako kurier mozesz awaryjki wlaczyc w jakimkolwiek miejscu i nawet Policja sie nie przeczepi o ta pierdołę bo wszyscy rozumieja ze w zakorkowanym miejscie nie ma po prostu wyjscia.