Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że paczki, że taka praca, ale na miłość boską, po co #inpost stawia #paczkomaty w miejscach, przy których nie można legalnie zaparkować? Sytuacja z Wrocławia, ul. Hubskiej. Parkowanie autem pow. 2,5 tony DMC na całym chodniku, choć wjazd na chodnik zastawiony słupkami. Jak widać InPost ma to gdzieś. Piesi muszą wchodzić pod rowery, albo iść jezdnią. 50 m dalej jest paczkomat na parkingu Lidla. Więc po co ten? InPost, będziecie płacić za remont chodnika? Zapłacicie odszkodowanie, jeśli potrąci mnie rower?

#paczkomaty #inpost #wroclaw
matti82 - Ja rozumiem, że paczki, że taka praca, ale na miłość boską, po co #inpost s...

źródło: comment_1639040300B82Zuxn863zJ9v6ryfAK7g.jpg

Pobierz
  • 105
@Szalom w żadnym momencie nie powiedzialem że to jest dobre. Mówię tylko, że przesadziłeś z tym ile osób ginie przez to, że ktoś jedzie po chodniku, a taki był wydźwięk twojego komentarza i to jak rozumiałeś dane.

Na pewno sporo to nadmierna prędkość. Natomiast weźmy też pod uwagę jak u nas czassm są puszczone chodniki. Kompletnie bez sensu jest dywagacja bez jakiś twardych danych na ten temat. Przydaloby się np. Rozgraniczenie jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matti82: Dobrze że tak staną i ma bliżej do paczkomatu. Nie namęczy się. Ktoś odbierze sobie paczkę z allegro. Tobie w tym czasie będzie pękać dupa. Wszystko w najlepszym porządku.
@mkorsov: No dobrze, niech osoba A ma wygodny dowóz, niech osoba B ma wygodny odbiór, dlaczego osoba C która nie ma z tym paczkomatem nic wspólnego ma płacić za remont chodnika zniszczonego przez parkującego na nim busa osoby A? Niech osoba A zapłaci za to z własnej kieszeni.
@matti82: nie rozumiem dzbanów co po tobie jechali. Masz rację. Już kij z tym, że inpost źle traktuje swoich pracowników skupiając się na tym, żeby jak najwięcej paczkomatów postawić, a nie na tym, żeby stawiac je w lokalizacjach gdzie można w miarę wygodnie stanąć i rozładować. Przecież tu mamy lokalizację gdzie zgodnie z prawem w ogóle nie da się przy tym stanąć, WTF.
Do tego nie zdziwiłbym sie jakby nawet tych