Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że paczki, że taka praca, ale na miłość boską, po co #inpost stawia #paczkomaty w miejscach, przy których nie można legalnie zaparkować? Sytuacja z Wrocławia, ul. Hubskiej. Parkowanie autem pow. 2,5 tony DMC na całym chodniku, choć wjazd na chodnik zastawiony słupkami. Jak widać InPost ma to gdzieś. Piesi muszą wchodzić pod rowery, albo iść jezdnią. 50 m dalej jest paczkomat na parkingu Lidla. Więc po co ten? InPost, będziecie płacić za remont chodnika? Zapłacicie odszkodowanie, jeśli potrąci mnie rower?

#paczkomaty #inpost #wroclaw
matti82 - Ja rozumiem, że paczki, że taka praca, ale na miłość boską, po co #inpost s...

źródło: comment_1639040300B82Zuxn863zJ9v6ryfAK7g.jpg

Pobierz
  • 105
@matti82:
Chcesz wiedzieć jak to się robi w tzw. Zachodniej Europie?
Dokładnie tak samo, a nawet gorzej bo wszyscy stają np na ścieżkach rowerowych, dostawcy czy ktokolwiek i w praktyce na 100 metrach często trzeba po 5 razy zjeżdżać na ulicę, pod samochody, ryzykując życie.
@PanKracy582: No tak żółte światełko i pipczyk ogromna śmieciarka na chodniku. Czyli przyznajesz ze jak jesteś starszym panem przygłuchych i niedowidzącym to nie możesz wyjść na chodnik bo czas zaoszczędzony kierowcy ciezarowki jest ważniejszy niż jego życie

Do setek rannych na tych chodnikach tez się nie odniesiesz. W końcu mogli nie pchać się na chodniki przecież to normalne ze tam są samochody

A kilometrów to robię więcej w samochodach niż ty,
A kilometrów to robię więcej w samochodach niż ty,


@Szalom:
no już wiesz co ja robię i ile jeżdżę, jakimi autami itd xD
nawyzywałeś mnie też już, co jeszcze dalej? xD

Do setek rannych na tych chodnikach tez się nie odniesiesz. W końcu mogli nie pchać się na chodniki przecież to normalne ze tam są samochody


@Szalom:
nauczysz się czytać ze zrozumieniem to daj znać, do tego czasu odpuść mi
@matti82 BTW.

Oststnio była sytuacja jak kurier stanął tam zgodnie z przepisami bo jest wjazd do bramy. Zablokował i chodnik i ścieżkę rowerowa.

Generalnie problem jest też kawałek dalej bo dostawca do Herta / Żabki też tam mają problem.
@matti82: klienci też nie są lepsi - ostatnio jakiś pajac #!$%@?ł się na chodnik tuż przede mną (zastawiając całe przejście), rzut oka do środka i oczywiście bombelka wiózł, więc wolno jemu. A na zwrócenie uwagi jeszcze zaczął się rzucać. xD Ale tak to jest, jak się "samochodziarzom" na wszystko pozwala. Motocyklistę ruszającego na pełnym przyspieszeniu po ~200m chodniku też już widziałem, więc nic mnie nie zdziwi.

@pekak: jak zwykle prawo
@DanteMorius: #!$%@? daje takie zgłaszanie, dobrze o tym wiesz. Należy piętnować takie zachowanie na każdym kroku. Kurierzy i firmy kurierskie muszą się w końcu nauczyć, że ich tak samo dotyczą przepisy ruchu drogowego.


@pekak: powinny nauczyć klientów - w bardzo prosty sposób:
- "nasza firma nie dostarcza przesyłek pod adresy: xxxxx, xxxxx, xxxxx ze względu na brak wydzielonego miejsca postojowego dla kurierów
- zlikwidowaliśmy paczkomaty w lokalizacjach xxxx, xxxx, xxxx,