Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że paczki, że taka praca, ale na miłość boską, po co #inpost stawia #paczkomaty w miejscach, przy których nie można legalnie zaparkować? Sytuacja z Wrocławia, ul. Hubskiej. Parkowanie autem pow. 2,5 tony DMC na całym chodniku, choć wjazd na chodnik zastawiony słupkami. Jak widać InPost ma to gdzieś. Piesi muszą wchodzić pod rowery, albo iść jezdnią. 50 m dalej jest paczkomat na parkingu Lidla. Więc po co ten? InPost, będziecie płacić za remont chodnika? Zapłacicie odszkodowanie, jeśli potrąci mnie rower?

#paczkomaty #inpost #wroclaw
matti82 - Ja rozumiem, że paczki, że taka praca, ale na miłość boską, po co #inpost s...

źródło: comment_1639040300B82Zuxn863zJ9v6ryfAK7g.jpg

Pobierz
  • 105
@kamil-mg: @DanteMorius: @kamil-mg: tylko potem nie narzekajcie, że chodnik dziurawy i miasto wydaje w #!$%@? siana na remonty. Chodnik to nie miejsce dla samochodów, dobrze OP się spruł.

InPost chyba ma w założeniu zasrać całą Polskę paczkomatami. Fajny pomysł mieli, dobrze system działa, ale naprawdę nie potrzebujemy punktów odbioru paczek co 50 metrów. Zaraz każdy będzie chciał mieć paczkomat pod swoją klatką, to może w takim razie po prostu