Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że paczki, że taka praca, ale na miłość boską, po co #inpost stawia #paczkomaty w miejscach, przy których nie można legalnie zaparkować? Sytuacja z Wrocławia, ul. Hubskiej. Parkowanie autem pow. 2,5 tony DMC na całym chodniku, choć wjazd na chodnik zastawiony słupkami. Jak widać InPost ma to gdzieś. Piesi muszą wchodzić pod rowery, albo iść jezdnią. 50 m dalej jest paczkomat na parkingu Lidla. Więc po co ten? InPost, będziecie płacić za remont chodnika? Zapłacicie odszkodowanie, jeśli potrąci mnie rower?

#paczkomaty #inpost #wroclaw
matti82 - Ja rozumiem, że paczki, że taka praca, ale na miłość boską, po co #inpost s...

źródło: comment_1639040300B82Zuxn863zJ9v6ryfAK7g.jpg

Pobierz
  • 105
InPost, będziecie płacić za remont chodnika? Zapłacicie odszkodowanie, jeśli potrąci mnie rower?


@matti82: Nie, bo liczą się zyski i dostępność dla klienta. A w obliczu pojawienia się paczkomatów także innych firm przesyłkowych, będzie tylko gorzej, bo InPost jak mniemam będzie chciał się utrzymać na szczycie. Bez myśli o wygodzie reszty, która akurat z paczkomatu nie korzysta i o wygodzie własnych pracowników.
@matti82: Typ dostawczakiem cofa po chodniku, gdzie ma olbrzymie martwe pola, cofa na dwa lusterka, nic nie widzi i wykopki go bronią xd No #!$%@? Mac. Co za mentalna bieda umysłowa

Ostatnio tak zginął starszy pan w Gdyni. I kilkanaście osób rocznie ginie z tego powodu na chodnikach a setki zostaje rannych. Po chodniku chodzą dzieci, osoby starsze, niedowidzące. Ale według wykopków pewnie po chodniku można chodzić tylko jak się jest
Typ dostawczakiem cofa po chodniku, gdzie ma olbrzymie martwe pola, cofa na dwa lusterka, nic nie widzi i wykopki go bronią xd No #!$%@? Mac. Co za mentalna bieda umysłowa


@Szalom:
kamera cofania, czujniki cofania mówi ci to coś, mentalna biedo umysłowa?
no i co do tego ma śmieciarka? XD
@PanKracy582: No chyba to ze właśnie śmieciarka ma chociaż kamerę cofania często a takie trupy które jeżdżą na działalności jako podwykonawca nie maja takich rzeczy, nie rozśmieszaj mnie

To ma do tego ze śmieciarka i taki van ma podobne pole widzenia wieśniaku

A nawet jeśli to powodzenia ze czujki np przebiegające dziecko na rowerze albo hulajnodze by wyczuło.

Czujki. Śmiechu warte. Tak gadanie na wykopie codziennie ze to nowe systemy w