Wpis z mikrobloga

PODDAJE SIĘ. WYGRALIŚCIE! Na główną stronę z 477 wykopami weszło znalezisko o #chiny gdzie zlepek filmów był opisany przez OP @IMPERAT0R w ten sposób jak widzicie na zdjęciu. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. W związku z powyższym oświadczam iż zaprzestaje wdawania się z wami na wykopie w jakiekolwiek dyskusje na temat Chin bo szkoda strzępić ryja.
Jeśli ktoś jest zainteresowany jak wyglądają Chiny z perspektywy kogoś kto tam mieszka to zapraszam na swój drugi kanał YouTube czyli https://youtube.com/c/TosąChinyDZIENNIK gdzie pokazuje moje życie codzienne w Państwie Środka. Publikujemy tam też nasz videopodcast DZIENNIK POKŁADOWY gdzie odpowiadamy na pytania widzów. Przykładowo dzisiaj nagrywamy videopodcast gdzie jednym z tematów będzie "Jak Chińczycy podrywają dziewczyny". Naszych videopodcastów można słuchać ale też można je oglądać ponieważ nagrywamy je w samochodzie pokazując jednocześnie widoki nowoczesnego miasta Guangzhou.
#szury #tosachiny #bekazpodludzi #oswiadczenie
LuckyStrike - PODDAJE SIĘ. WYGRALIŚCIE! Na główną stronę z 477 wykopami weszło znalez...

źródło: comment_16390396091wFJIP2R9SHkZd6M5SswW4.jpg

Pobierz
  • 30
Dla pewnośći wrzucam ten wiekopomny tekst jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie oddaje za onkologa:

Chiny jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o koronawirusa? Zacznijmy może od tego, że w chinach budowane są ogromne izolatoria dla „zakażonych” kontenerów z kratami w oknach są już miliony ustawiane są praktycznie w każdej prowincji chin, a jeśli takiego nie ma „zakażony” chińczyk zostaje wysłany transportem do sąsiedniej prowincji, która takowe posiada
@LuckyStrike: Czego sie nie zrobi, nawet takim plugawym, absurdalnym marketingiem, zeby zdobyc te 17 subiw na yt wiecej xD Maszyna propagandy na zlecenie urzednika wydajacego pozwolenie na dzialalnosc obcokrajowcowi to zaledwie pistolet na kapiszony. Ale bedziesz mogl tyrac dalej w Chinach, zamiast palic smieciami w Polsce (σ ͜ʖσ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuckyStrike: jednego nie mogę zrozumieć. Jeżeli ktoś wg mnie jest dzbanem i wypisuje bzdury to leci na czarnoliste i tyle w temacie. A do ciebie wiecznie się #!$%@?ą ale na czarno nie dadzą. To jakoś masochizm czytać teksty które uważa się za nieprawdę?
Ja tam Twoje wpisy poczytam. Filmy pooglądam. Nie weryfikuje tego w internecie. Po prostu traktuje to jako ciekawostkę. A czy to prawda w 100%? Nie wiem. Może tak,