Wpis z mikrobloga

PODDAJE SIĘ. WYGRALIŚCIE! Na główną stronę z 477 wykopami weszło znalezisko o #chiny gdzie zlepek filmów był opisany przez OP @IMPERAT0R w ten sposób jak widzicie na zdjęciu. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. W związku z powyższym oświadczam iż zaprzestaje wdawania się z wami na wykopie w jakiekolwiek dyskusje na temat Chin bo szkoda strzępić ryja.
Jeśli ktoś jest zainteresowany jak wyglądają Chiny z perspektywy kogoś kto tam mieszka to zapraszam na swój drugi kanał YouTube czyli https://youtube.com/c/TosąChinyDZIENNIK gdzie pokazuje moje życie codzienne w Państwie Środka. Publikujemy tam też nasz videopodcast DZIENNIK POKŁADOWY gdzie odpowiadamy na pytania widzów. Przykładowo dzisiaj nagrywamy videopodcast gdzie jednym z tematów będzie "Jak Chińczycy podrywają dziewczyny". Naszych videopodcastów można słuchać ale też można je oglądać ponieważ nagrywamy je w samochodzie pokazując jednocześnie widoki nowoczesnego miasta Guangzhou.
#szury #tosachiny #bekazpodludzi #oswiadczenie
LuckyStrike - PODDAJE SIĘ. WYGRALIŚCIE! Na główną stronę z 477 wykopami weszło znalez...

źródło: comment_16390396091wFJIP2R9SHkZd6M5SswW4.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuckyStrike: no tak ale dzień w dzień to samo? Mnie by zbrzydło. Jebnął bym na czarno i tyle. Szkoda by mi było strzępić klawiatury.
Chyba, że chodzi o poklask innych komentujących? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
no tak ale dzień w dzień to samo? Mnie by zbrzydło. Jebnął bym na czarno i tyle. Szkoda by mi było strzępić klawiatury.

Chyba, że chodzi o poklask innych komentujących? ¯_(ツ)_/¯


@kupczyk: przecież hejt tutaj sprzedaje sie najlepiej
  • Odpowiedz