Wpis z mikrobloga

Przyjaciele, wypaliłem się.

Próbowałem robić deload, zwiększać kalorie aktualnie prawie 4k ale już brak sił na tę siłownię. Ide tam jak za karę co jest dla mnie szokiem bo kiedyś czekałem cały dzień na ten moment. Staż dobre 2 lata, trening z głową ale czego bym już nie robił brak mi motywacji.

Pora zbić pione z teściem? Nie mam jeszcze 20 lat xd

#mirkokoksy
#mikrokoksy
#silownia
#dieta
  • 12
@DywanTv: nie no jak na kulturystycznym ledwo zipie to na trojbojowym chyba padne zanim wejde. Plan treningowy zmieniam 3-4 razy w roku ten pociągnę do końca grudnia. Aktualnie leci superseria A klata, plecy B nogi, triceps biceps, barki. I interwaly na koniec może to mnie tak dobija...
@exenito: Jeśli nie masz zamiaru na tym zarabiać, nie utrzymujesz się z silki, a przestała Cię cieszyć, to nie mecz się tylko odpocznij. Jeśli inny trening - pod trójbój, pod sylwetkę, pod crossfit wciąż nie daje frajdy, to spróbuj zamiast siłowni pójść na jakieś sztuki walki, kalistenike, tenis albo kup sobie rower i olej siłowe sporty na jakiś czas. Jeśli dorobiłes się do tej pory względnie spoko formy, to jakikolwiek sport
@exenito
4 miesiace crossfitu/wspinaczki/wyczynowego plywania/mordobicia. Jesli pogodzisz treningi z jednym treningiem silowym w tygodniu (fbw, same wielostawy) to drastycznych spadkow nie bedzie. Nowe bodzce, fizyczne, mentalne, metaboliczne. Same profity IMHO.

A do zelastwa na pelny etat ZAWSZE mozesz wrocic. Od zera nie bedziesz zaczynac. Ja sobie regularnie robie tego typu periodyzacje i jest petarda. Liniowy progres w nowej dyscyplinie cieszy jak pieron. A jesli z silowni wyniosles wiedze (micha/suple/motoryka/biomechanika itd), to robisz
@exenito: załóż sobie odpowiedni cel, do którego doście zajmie ci kwartał i masz z głowy.

Żadna motywacja nie istnieje xD. Jak po prostu nie chce Ci sie chodzić, to znajdź sobie inną aktywność. Chyba nie ma nic gorszego niż zmuszanie się do czegoś xD
@exenito: to pewnie dlatego sie wypaliłeś, postepów sylwetkowych nie widać w okresach krótszych, za to wyniki siłowe rosną praktycznie cały czas i to faktycznie motywuje, zacznij jarać sie chłopcami i trojbojem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jakie wyniki w bojach?