Wpis z mikrobloga

Wiecie czego jeszcze mi bardzo w życiu brakuje oprócz prawdziwej miłość z #rozowypasek ?Posiadanie przyjaciela podobnego do mnie,który tez nie ma powodzenia u różowych jest samotny,nierozumiejący dzisiejszego świata z którym mógł bym się spotykać na whiskey i grać z nim na konsoli. Moglibyśmy liczyć na wzajem na siebie. Ehh co poszło nie tak w moim życiu.( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #niebieskiepaski #depresja #zalesie #samotnosc
kke22 - Wiecie czego jeszcze mi bardzo w życiu brakuje oprócz prawdziwej miłość z #ro...

źródło: comment_163899944866RPFpuH3kHp2R5TyxmXab.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Cierpienie: nikogo nie atakuje ,w życiu realnym mam #!$%@? czy ktoś jest zaszczepiony czy nie,czy ktoś nosi maskę czy nie nosi,dopóki mnie sam nie zaatakuje czy nie obrazi,a zdarzało się,chyba ze bierzesz wszystkie memy bardzo do siebie, to już Twój problem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kke22: Gdyby to był tylko jeden mem, lol. Wystarczy przejrzeć kilka wpisów dalej i każdy kto ma chociaż trochę oleju w głowie nie skorzysta z tej oferty.
Polecam zacząć zmiany od samego siebie, bo inaczej nigdy nikogo nie znajdziesz. I nie mówię tego jako dogryzienie, po prostu jak ktoś jest toksyczny to zazwyczaj sam tego nie zauważa.
  • Odpowiedz
@Cierpienie: skad Ty możesz wiedzieć jaki jestem? Bo pisze to co mnie boli? To znaczy,ze jestem toksyczny? To chyba 90% osób tutaj jest w Twoim mniemaniu osobami. Wszyscy święci i idealni się znaleźli :)
  • Odpowiedz