Wpis z mikrobloga

Wiecie czego jeszcze mi bardzo w życiu brakuje oprócz prawdziwej miłość z #rozowypasek ?Posiadanie przyjaciela podobnego do mnie,który tez nie ma powodzenia u różowych jest samotny,nierozumiejący dzisiejszego świata z którym mógł bym się spotykać na whiskey i grać z nim na konsoli. Moglibyśmy liczyć na wzajem na siebie. Ehh co poszło nie tak w moim życiu.( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #niebieskiepaski #depresja #zalesie #samotnosc
kke22 - Wiecie czego jeszcze mi bardzo w życiu brakuje oprócz prawdziwej miłość z #ro...

źródło: comment_163899944866RPFpuH3kHp2R5TyxmXab.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@kke22 Posiadanie przyjaciela który w postaci przegrywa jest moim lustrzanym odbiciem... Też chciałbym mieć takiego przyjaciela, albo jak @Revvvvvvvvvvvvvvvv grupkę 2-4 spierdonów takich jak ja... Ale to nie jest mi dane bo nie potrafię normalnie utrzymywać kontaktów międzyludzkich... Jak będziecie mieć taką grupkę lub przyjaciela, to na prawdę będę wam życzyć szczęścia oraz to abyście byli znajomymi do końca życia!
  • Odpowiedz
@kke22: niestety mam wrażenie, że poza wykopową bańką, gdzie (niektórzy) pozornie się wspierają i poklepują po plecach, to gdyby faktycznie przegrywy spiknęły się w realu, to wyszłyby większe kwasy, niż w normickim towarzystwie. I wiem co mówię, bo znam takich i są mocno egoistyczni i toksyczni, zadajemy się już chyba bardziej z braku laku i przyzwyczajenia.

Nie mówiąc nawet o tym, że ludzie długotrwale samotni mają swoje dziwactwa, zwyczaje i raczej
  • Odpowiedz
@kamil150794: błędne koło #!$%@?, jesteś toksyczny, bo nie masz towarzystwa, nie masz towarzystwa, bo jesteś toksyczny (oczywiście upraszczając i skupiając się tylko na jednym aspekcie życia).

Przegryw jest zbyt skomplikowanym zagadnieniem, żeby sprowadzić je tylko do siedzenia w głowie lub wyglądzie. Ale generalnie oddzieliłbym stricte blackpillowe wątki braku powodzenia (i tu raczej najważniejszy jest szeroko pojęty wygląd, ale można być też mentalcelem) od przegrywu.
  • Odpowiedz