Wpis z mikrobloga

Zrozumcie wreszcie, ze nikt z nas nienjest w stanie ocenic tego ryzyka i eksperci tez sie myla. To jest loteria.


@onuceSzatana: oczywiście że jesteśmy w stanie ocenić - ryzyko wzrostu stóp procentowych jest niezerowe :)

Gdy relatywnie niewielką kwotą pieniędzy możesz zapobiec potencjalnie ogromnym stratom to może to być dobry deal.

Oczywiście masz rację pisząc że "to zależy" i tak jak nie opłaca się kupować AC do starego auta bo relacja
@gatineau: Sa niezerowe, ba, od 6 lat mialo byc ogromne ryzkyko wzrostu. Ale jakiej wysokosci wzrostu? To kolejne pytanie.

Mi sie to nie kalkuluje. I na razie jestem potencjalnie do przodu, bo stalych nie moglem wziac. Laska trafila idealnie, ale czy duzo na tym ugra? W mojej ocenie niewiele, przynajmniej przez te 5 lat. Ale ja szklanej kuli nie mam. Dalej bardziej mnie drazni jej pycha niz to, ze ktos bierze
@jozef-dzierzynski: Glupi ja, przeciez istnieje zabezpieczenie banku w postaci prowizji za calkowita i czesciowa splate kredytu, ktora moze skutecznie uczynic z potencjalnego refonansowania dramat ;) Ja mialem te prowizje bardzo duze przez 2 lata, wiec raczej nie zmienisz sobie oplacalnie banku tak latwo, jak to sobie wyobrazasz.