Wpis z mikrobloga

Właśnie wyrownala mi się rata przy stałych stopach procentowych xd jeszcze jedna podwyżka i ci ze zmiennym będą płacić więcej ode mnie. A jak pytałam tutaj o stałe stopy, to oczywiście mi odradzano, bo niby stałe nigdy nie będa mniejsze jak zmienne xd Wykopowi eksperci xd #kredythipoteczny #nieruchomosci #inflacja
  • 138
  • Odpowiedz
@Ogau: Ale ona wziela miesiac temu xD Wiesz, jej trudno cos wyjasnic, ze miala po prostu farta. Ja sie dziwie, ze przy tej inflacji dostala stale, bo sytuacja byla dosc klarowna.
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: nie zapominaj, że przez ostatnie 2 lata zmienni spłacali z 30 niej, niż ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: Typie, ale co mnie obchodzi kto co spłacał przez ostatnie 2 lata? Liczę się, to co ja będę spłacać.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana:

Ok, strasznie agresywny jestes. Idz do psychologa, jak normalna rozmowa na wykopie cie tak frustruje


XDDDD Nie schlebiaj sobie. Bawi mnie twoja boomerska eksperckość, bo widać, że jedyna styczność z ekonomią jaką miałeś to wzięcie
  • Odpowiedz
@podomka: a ile masz tego stałego? Ja mam 3,47% patrzę jak świat płonie xD W 1.5 roku spłacone 20 redytu, zostało 3.5 roku na stałym i chyba będzie trzeba zacisnąć pasa i to spłacić w tym czasie ( ͡° ͜


@Rst00: ale wy się podniecacie kto na ile dał się wydymać XDDD ja siedze sobie spokojnie w DE na swoim i odkładam eurosy a jak za te
  • Odpowiedz
@virus-t: Coz, zatem nie masz. Good for you. Widocznie rynek sie bardzo zmienil przez te kilka lat.

A post usunieto po moim zgloszeniu, tak chcialem sie pobawic. I bylo tam inne slowo niz „wypad” xD Wyglada na to, ze wrecz zmieniles pozniej na bardziej obrazliwe xD Za wypad nikt by Ci posta nie usinal. A ty nicponiu manipulancie oszukisto xD

Jacy wy jestescie smieszni.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ogau: Ale ona wziela miesiac temu xD Wiesz, jej trudno cos wyjasnic, ze miala po prostu farta. Ja sie dziwie, ze przy tej inflacji dostala stale, bo sytuacja byla dosc klarowna.


@onuceSzatana: Misiu kolorowy, to nie fart, a prosta kalkulacja i połączenie kilku faktów. Miałeś rekordowo niskie stopy i szalejąca inflacje, nie było opcji, żeby nie wzrosły. Obstawiałam taka podwyżkę do lutego 2022, a mamy grudzień 2021. Do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janusz_z_Rivii: chyba coś Ci się pomyliło xD siedź tam nawet 30 lat i trać najlepsze lata życia żeby się czegoś dorobić i zasuwaj na Pana Niemca xD ja za 4 lata ten kredyt spłacę i będę miał święty spokój xD
  • Odpowiedz
@podomka: Sloneczko najmilsze, zgadzam sie z tym, ze wzielas praktycznie pewniaka, ale mam watpliwosci, skowroneczku, ze jestes w stanie az tak przewidziec przyszlosc. Ja nauczony doswiadczeniem wiem, ze moze byc roznie, ale i tak masz bardzo dobra sytuacje.
  • Odpowiedz
@podomka: Jak napisałam o takim samym kredycie niedawno tutaj to dostałam odpowiedzi, ze w Polsce nie ma takich kredytów XD Zamrożone na 1,5 także elegancko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: chyba coś Ci się pomyliło xD siedź tam nawet 30 lat i trać najlepsze lata życia żeby się czegoś dorobić i zasuwaj na Pana Niemca xD ja za 4 lata ten kredyt spłacę i będę miał święty spokój xD


@Rst00: XDDDDD o co ci chodzi z tym dorabianiem się? Niekumaty jesteś jakiś? Mam chatę w DE a jak będę chciał to kupię kolejną za gotówkę w Polszy.
  • Odpowiedz
Typie, ale co mnie obchodzi kto co spłacał przez ostatnie 2 lata? Liczę się, to co ja będę spłacać


@podomka: to, że inni spłacają wciąż taniej, niż ty, a się cieszysz, jakbyś wygrała w lotto ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Ogau: Człowieku, litości. Usuń ten komentarz i się nie kompromituj. Kto płaci mniej? Ci ze zmiennymi płaca już więcej, a stałe oprocentowanie jest od niedawna i tańsze nie było, wiec nie ma takich osób. Ja #!$%@?, wy nie macie pojęcia o czym mówicie. O kredycie chyba w serialu usłyszałeś. Szkoda klawiaturę strzępić.
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka jeśli za 5 lat będą się bardziej opłacały zmienne, to takie tez wezmę

Co nie znaczy że za 7 będziesz mówił że to był dobry ruch :)
Też mam stałe na 5 lat, kredyt był na 8 z wysoką ratą więc się średnio będę martwić za te trzy lata jak już będzie resztka do spłaty.
  • Odpowiedz