Wpis z mikrobloga

W okolicach roku 2006 dostałam na urodziny nowy telefon Sony Ericsson D750i. To był jeden z flagowców w tamtych czasach, chociaż nieco stuningowana wersja K750 była już dostępna u polskich operatorów.

Miałam ten telefon okrągłe 5 lat i był to zdecydowanie mój ulubiony gadżet. Potem wymieniłam na pierwszego Samsunga Galaxy Note i też był fajny ale to nie to co kiedyś.

#telefony #gimbynieznajo #kiedystobylo
PomidorovaLova - W okolicach roku 2006 dostałam na urodziny nowy telefon Sony Ericsso...

źródło: temp_file3023283275315787080

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova w800 był lepszy, miałem kiedyś na nim filmik jak kolega pije z baniaka z winem u mnie na chacie 70 parę łyków. Poszedłem ze starym do komisu bo nie działał joystick a gościu puścił ten filmik ale były jaja wtedy
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova:
W tym okresie do dzwonienia używałem widocznej na zdjęciu E50. Gnida zdechła mi na moich oczach. Mrugnął wyświetlacz i już nigdy więcej się nie zaświecił :(

Jakie one robiły zdjęcia. Po pierwszym wrzuceniu na kompa już nigdy nie sięgnąłem po cyfrówkę (Olympus CAMEDIA C-1 Zoom).

Mniej więcej równolegle miałem K800i, którą używałem właściwie tylko do robienia zdjęć. Tysięcy zdjęć dokumentujących moje druciarstwo. W rękach mi została widoczna, nierozpieczętowana instrukcja. Ale
Richtig_Piwosz - @PomidorovaLova: 
W tym okresie do dzwonienia używałem widocznej na ...

źródło: E50

Pobierz
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova Ja przez chwile w liceum miałam taki ale odsprzedałam go koleżance za 180 zł każda laska go chciała
nie chce mi się foto załadować ale Motorola V3 różowy
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova miałem w tamtych latach k750i, spoko tel, nadal gdzieś w chacie leży tylko joystick nie działa z tego co pamiętam. Potem zmieniłem na nokie 5700 xpress music. Tego telefonu to u nikogo nie widziałem
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Pamiętam że w tych telefonach wrażanie robił aparat 2 Mpix. Wtedy większość ludzi nie miała aparatu albo robili zdjęcia w VGA i kręcili wideo w najgorszej wersji formatu 3GP. Nawet tanie kompaktowe aparaty robiły kiepskie zdjęcia.

Mój mózg wtedy jednak został zatruty przez system operacyjny Symbian i możliwość posiadania komputera w kieszeni z wieloma aplikacjami i grami. Była co prawda aplikacje Java ale nie miały takich możliwości. Windows CE był
rybak17 - @PomidorovaLova: Pamiętam że w tych telefonach wrażanie robił aparat 2 Mpix...

źródło: UIQ3lineup

Pobierz
  • Odpowiedz