Wpis z mikrobloga

Dziś kolejny rekord.
Foliarstwo i brak szczepień zabiły dziś prawie 300 osób
Szczepionki uratowały dziś 630 osób
Nie uwzględniając wpływu na dynamikę epidemii i obciążenie służby zdrowia.

Od podania pierwszej dawki szczepionki minął 1 rok i 9 miesięcy
Dziś na całym świecie podano 32 710 000 dawek
Na całym świecie podano już łącznie 8 280 000 000 dawek szczepionki
W Polsce w magazynach zalega 24 275 746 dawek
#zdrowie #ciekawostki #medycyna #koronawykres #koronawirusstatystykadzienna
Pobierz ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - Dziś kolejny rekord.
Foliarstwo i brak szczepień z...
źródło: comment_1638958962sql7rBbLfcGYKRscHL1LGF.jpg
  • 63
Zapytam inaczej


@bord0: Widzę, że cie przekonałem skoro nie masz już argumentów na moje wszystkie odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) cieszę się

czy mam prawo nie ufać firmie, która była wielokrotnie karana za nielegalne praktyki? Kar było wiele, a jeżeli nic się nie zmieniło, to najwyższa opiewała na $2,3mld - https://www.reuters.com/article/us-pfizer-settlement-idUSTRE5813XB20090902


@bord0: Rozumiem, że nie jesteś hipokrytą i sprawdziłeś przeszłość każdej firmy której tabletki dostałeś? Nie
@Morf: Nie odpowiadam na twoje argumenty, dlatego że do mnie nie trafiają. Weźmy to:

ale dane o szczepieniach są zbierane od lat 70 a nieszczepienie dzieci jest karalne w Polsce też od wielu lat.


@Morf: Chodziło mi o szczepienia z ostatnich 2 lat, więc piszesz nie na temat i dobrze o tym wiesz, po prostu tak ci pasuje pod narrację i rżniesz głupa.

iście szatańskie jest to że ludzie to
Foliarstwo i brak szczepień zabiły


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: ale mnie śmieszy przerzucanie decyzji poszczególnych ludzi co do szczepień, na jakąś niezydentyfikowaną grupę "foliarzy". Typie, kto się chciał zaszczepić to się zaszczepił. Jak ktoś umarł niezaszczepiony to ze swojej winy i w zgodzie ze swoim wyborem. Żadni foliarze nie są niczemu winni.
o mają go wszyscy analogicznie jak teraz dowód osobisty


@Morf: a po co dublować kolejny dokument?

zie w imię "wolności" i "otwierania oczu" zdychają na covida w szpitalach


a boli cię tak samo jak palacze umierają na raka? bo to taki sam wybór jak nieszczepienie się
@kogut_20: są. W dodatku ciągną za sobą również nieszczepionych.

a boli cię tak samo jak palacze umierają na raka? bo to taki sam wybór jak nieszczepienie się


@kogut_20: Boli a jeszcze bardziej bolało jak palili w, pociągach, poczekalniach, kanjpach, autobusach, z dziećmi na kolanach czy biurze bo fundowali raka biernym palaczom. Dlatego też zakazaliśmy palić tam gdzie szkodzą innym.

Sugerujesz, ze antyszczepionkowców powinniśmy potraktować tak jak palaczy? Zakazac im wstępu
Sugerujesz, ze antyszczepionkowców powinniśmy potraktować tak jak palaczy? Zakazac im wstępu do urzędów, restauracji, komunikacji?


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: nie, bo nie robimy tak z ludźmi, którzy nie szczepią się na grypę, a covid to też choroba sezonowa. Za to uważam, że powinniśmy tak traktować ludzi chorych na aids.
@kogut_20: a nie uważasz, że skala problemu generowana przez COVID jest nieporównywalnie większa?
W sumie dobry pomysł. Szczepienia na grypę też powinny być obowiązkowe -dla nauczycieli, opiekunów przedszkolnych, pracwoników placówek medycznych, pracowników DPS, pracowników restauracji i dyskotek.
Dodatkowo jeszcze kierowców i pracowników linii lotniczych, kapelanów i wielkoskalowych hodowców drobiu i trzody chlewnej
@JanImperator: jeszcze trochę( ͡° ͜ʖ ͡°)

wszystkich szczepić, nieszczepionych pozamykać w gettach


@kogut_20: