Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@PandaCKratka: posluchaj co on mowi xD wyraznie mowi, ze eldorado nieruchomosciowe sie skonczylo i to jest ostatnia szansa, zeby sprzedac po dobrej cenie, bo popyt zaczyna siadac i niebawem ceny poleca w dol.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PandaCKratka: dobra, przesluchalem szerszego kontekstu. Nadal - trzeba czytac miedzy slowami. Swoja droga - duzo w nim sprzecznosci - np wskazuje, ze nowe podatki i wyzsze raty przerzuci sie na najemcow, a zaraz potem dodaje, ze gotowkowcy obniza ceny a kredyciarze nie.

Podobnie z popytem - ze wzrost raty bedzie neutralny, podczas gdy - jak sam wylicza - 70/100 osob posilkuje sie kredytem.

Generalnie z tego filmu konkluzja jest jedna
  • Odpowiedz
@Metylo: Ta i spadajce cegły i tynk z kamienic na torze jak w mario kart. Na pit stopie ktos podpierd*oli koła i lider wypadnie z wyścigu. Wszędzie bilboardy Orlen z Kubicą i parówką jako sponsor wyścigu. Przebitki na Kurskiego w loży VIP a w tle menel z harnasiem. Oglądał bym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bonetti: nie wiem co to za typ, ale sposob w jaki sie wypowiada kwalifikuje go do handlu garnkami na pokazach, albo prowadzenia kursow online o pasywnym dochodzie, to jakis autorytet?
  • Odpowiedz
@kiedysmialemtubordo: Mieszkania poleca w dol xD ja #!$%@? szkoda mi was wykopki. Ja po 12 latach siedzeniach na wykopie wiem jedno, zrob odwrotnie jak radzą wykopki i bedzie dobrze. Co miesiąc słuchamy o tym samum „kredytowy krach!” / „pękająca bańka nieruchomości” / „rewolucja na ulicach” xD a #!$%@? nic sie takiego nie dzieje. Ceny Nieruchomości dalej beda rosły. A bicie piany wykopków siedzących na garnuszku starych, bo „Lepiej trochę poczekać
  • Odpowiedz