Wpis z mikrobloga

  • 9
@Bonetti gdyby to nie był materiał z jego YT to powiedziałbym, że to deep fake ( ͡º ͜ʖ͡º) ale "analitycy" z PIE bez żadnych dowodów merytorycznych MIESZKANIA 10% W GÓRĘ W 2022 I 8% w 2023 xDDD
  • Odpowiedz
  • 43
@affairz Turek tego nie powie bo straci etat, płacą mu za naganianie. I pamiętaj mieszkania w Łodzi są jeszcze tańsze od Monaco więc jest miejsce na wzrosty xD może kiedyś zrobią tor F1 przez centrum Łodzi i ceny wzrosną ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Metylo: w Łódź Bałuty to prędzej igrzyska śmierci zorganizują niż tor do F1, ale to też by pewnie podbiło ceny do tych 230 tysięcy złotych za metr kwadratowy które się Łodzi należą jak psu buda
  • Odpowiedz
@Metylo: byłem raz na jego wykładzie pare lat temu na UEKu w krk i gość w czasach kiedy była perspektywa wzrostu (Śródmieście w krk wtedy stało ok 7k) to mówił żeby nie czekać tylko od razu remont i sprzedawać wiec spadkowicze którzy jaraja się tym ze Orzechowski teraz mówi żeby sprzedawać układają sobie piękna narracje xD
  • Odpowiedz
@Bonetti: Czekaj, czekaj. Co tu się #!$%@?ło? Czy główny naganiacz RP powiedział właśnie, że eldorado się skończyło, stopy polecą na 6% i teraz trzeba sprzedawać, póki jeszcze to betonowe złoto jest coś warte?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PandaCKratka: podaje w nich, ze eldorado sie skonczylo? Czy ze trzeba byc maksymalnie plynnym, bo raz - zwiekszasz zyski a gotowka krazy a dwa - latwiej wyjsc z inwestycji na wypadek naglej zmiany okolicznosci - jak to ma miejsce obecnie
  • Odpowiedz
@kiedysmialemtubordo: Podaje to samo od wielu lat. Nie wiem ile razy to muszę napisać i do czego dążysz xD Mówi on o ciągłym obrocie nieruchomościami. Nie słyszałem żeby mówił: uciekajcie z rynku bo stracicie miliony. To o ile stopy zostaną podniesione to mysle ze nawet sam glapek nie wie. Powiedział nawet ze o ile ceny spadną to spadną niewiele.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PandaCKratka: no ale pisze - pisal o obrocie. Wiecej zarobiles obracajac od 2017 r kilkoma mieszkaniami niz kupujac jedno i teraz je sprzedajac. Powyzej mowi wprost, ze to koniec eldorado.

On podawal pomysl na biznes bazujacy na flipach, czyli obrobkach o kilka miesiecy. Teraz mowi o czyms innym - ze to ostatnia okazja, zeby z tego biznesu WYJSC. I wtedy tego nie mowil. Czego tu nie rozumiesz?
  • Odpowiedz