Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enforcer: Te main point w calej tej dyskusji sprowadza sie do tego, ze produkcja gier trwa coraz dluzej, a czasem 6 lat, co jest przesada i trwa dluzej niz produkcja wyzokobudzetowego filmu. Ostatecznie mija sie to z celem. Taka prawda. Jezeli do tego jeszcze zalozymy, ze ta jedna mega gra bedzie miala zalosny nalot polityczny, bo akurat takie czasy, to mozna zalozyc, ze dobra gra wychodzi raz na 12 lat.
  • Odpowiedz
@kaitek666: Bzdura, większość nowych gier jest naprawdę dobra, to gracze są idiotami, bo wybierają produkty EA, Ubisoftu czy Activision, które to dekady nie zrobiły dobrej gry.
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: kogo obchodzą te obietnice my tu mówimy o grze samej w sobie a nie o tym czy Badowski jest taki czy sraki.

Ja kupiłem grę bez żadnych oczekiwań w dniu premiery, nic o niej nie słyszałem poza zwykłymi reklamami w formie billboardów z których (oraz z tytułu) domyśliłem się tematyki. Grałem na poprzedniej generacji Xboxów. No i na wykopie ludzie pisali, że to może być dobra gra.

I bardzo
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar przeciez napisales, ze nikogo nie obchodzi slaba optymalizacja na konsole poprzednej generacji i do tego sie odniosłem. Sam gralem po premierze na ps4 i to byla tragedia
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: grałeś w to w ogóle? Bo ja nabilem ponad sto godzin i napotkałem bugi tak jak w absolutnie każdej grze. Ale żaden nie był poważnym błędem. Ani razy nie wyrzuciło mnie z gry, nie miałem też problemu z zakończeniem questa. To, że w jednej scenie usiadły dwie osoby na jednym krześle a gdzieś w tle przechodzień przeszedł przez kosz na śmieci nie przekreśla wciągającej fabuły i ładnej grafiki.
  • Odpowiedz