Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@jandiabeldrugi: BF nie jest reskinem, to gra zrobiona od podstaw z ogromnymi zmianami do poprzedniej części. Główny problem w tym że te zmiany są złe.
Inna kwestią to to, że teraz zavzyna się głaskać Cyberpunka bo inne tytuły maja problemy, ale to jest robienie fikołków bo przez cały rok nie grałem w nic co by stało na poziomie problemów Cyberpunka. Rozumiem, że niektórym się podoba, dla mnie to tytul skopany
  • Odpowiedz
@Tasde: ok, może zagalopowałem się z nowym BF w tym kontekście.

Co do CP, to pełna zgoda i tam od razu było widać, że nie będzie łatwo go naprawić. Wiele rzeczy nie działało, bo po prostu zostały wycięte albo zaplanowane w zły sposób. Swoje problemy miał Skyrim, Wiedźmin 3, każdy kolejny BF, teraz np. Forza Horizon ale są to głównie kwestie techniczne, które da się w miarę łatwo ogarnąć. To
  • Odpowiedz
  • 2
@jakub-dolega: grupa graczy to najbardziej p----------a grupa. Marketing to klasyka uszami jak widzą, że ludzie zamawiają preordery chociaż c--j wie jak gra tak naprawdę będzie wyglądac. GTA przeportowane z telefonów i wrzucone w jakiś program do poprawy grafiki? Kurde byczq trzymaj moje 300zl. J---ć graczy sami sobie zgotowaliśmy taki los.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Alakecz: wy cyberpunkowcy chyba macie jakiś gwóźdź wbity w mózgi.. przecież nikogo nie obchodzi że cp2077 c-----o chodził na konsolach tylko to że jest w c--j wyciętego materiału, jest bug na Bugu niezależnie od platformy, niespełnione obietnice po chorobliwej ilości hypu jaki stworzyli swoim marketingiem itd itp
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jandiabeldrugi: policji nigdy nie naprawią, bo nie zrobili systemu patchfindingu ani pieszych ani samochodów więc nie ma możliwości zeby policja przyjechała na miejsce zdarzenia jak to robi GTA od k---a 25 lat xD to jest właśnie ta kwestia, że gra jest zepsuta na tyłu plaszczyznach, że nawet jak za 2 lara polatają błędy to zostanie uposledzona rozgrywka, dla której trzeba być masochistą zeby chcieć wrócić więcej niż raz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@enforcer: c---a prawda. To ze inni z-----i bardziej nie jest zadnym usprawiedliwieniem. Przymykajcie oko na taka chujnie a bedziecie ja dostawac regularnie. Na premiera ma wszystko działać cacy, pozniej to moga dodawac nowe opcje w paczach a nie łatać podstawowe funkcje.
  • Odpowiedz