Wpis z mikrobloga

Jaki dostaliście najlepszy prezent na urodziny?
Ja dostałem wezwanie alimentacyjne na rzecz mojego ojca, który porzucił mnie (lvl 11) i resztę rodziny, na rzecz jakiejś dupy. Minęła cwiara, w trakcie której:
- jako ojciec był mi nieznany
- nie finansował mnie
- nie wychowywal, nie uczył, nie inicjował kontaktu
- widywaliśmy się przy okazji spotkań rodzinnych, "cześć" i koniec.
- popadł w chorobę alkoholową, która doprowadziła go na skraj wyniszczenia fizycznego i psychicznego
Już dawno odciąłem się od wszystkich toksycznych osób z rodziny, w tym mojego biologicznego ojca. Polecam każdemu ten styl życia. Teraz będę musiał postawić kropkę nad i, wierząc w sprawiedliwość społeczną, a której zdecyduje Sąd.
Nie żale się. Nie mam jeszcze zenwyjebki i chwilowo to boli cholernie, ale staram się myśleć jak o rozpoczęciu procesu o zrzeczenie się praw do biologicznego ojca.
Macie jakieś rady?
Ciepłe słowo też przyjmę, w końcu są moje urodziny :)
Pobierz smiechsnajpera - Jaki dostaliście najlepszy prezent na urodziny?
Ja dostałem wezwani...
źródło: comment_1638833127Nxcg65wwtfBVKNtAEGgMkW.jpg
  • 159
@dzidek_nowak: Ja tylko mówię że w tym kraju wszystko jest możliwe i niech nie będzie taki pewien że się od tego wywinie. Prawo swoje, urzędnicy swoje - i mówię to z autopsji - chcesz to ci na PW przedstawię całą dokumentację panie ekspercie...

A na poważnie: proszę zdradź nam jak łopieka może prześwietlić OPowi zarobki?


Jak? Jak im nie dasz dobrowolnie to biorą dane z Urzędu Skarbowego.
Nie jest głupie, jest sprawiedliwe. Rodzic dał życie to teraz płać. Coś za coś.


@prometeurz: powtarzam - OP prawdopodobnie nie pchał się na świat. Urodził się, więc gra tym, co ma. Trudno, stało się. Gdyby się nie urodził, to po prostu by nie istniał. To wcale nie oznacza, że miałby chcieć umrzeć. Niechciany prezent.

Dlaczego op chcę przerzucić odpowiedzialność na innych, dlaczego ja mam płacić za jego starego?


Dlaczego ktokolwiek miałby
@prometeurz: czy ty widzisz co piszesz? serio dajesz rozwiazanie problemu opa zeby sie #!$%@?, bo stary dal mu dar zycia (nie mozemy okreslic czy op chcial czy tez nie, lecz watpie patrzac ze musial chodzic do psychologa) i teraz musi to splacic? nie dziwie sie, ze jest beka z natalistow co robia sobie dzieci by "mial kto podac im szklanke wody na starosc". ty takie myslenie reprezentujesz