Wpis z mikrobloga

@Rogalove: Opozycja zrobi wszystko, żeby się postawić w kontrze do PiSu. Gdyby PiS był za obowiązkowymi szczepieniami, to by krzyczeli dalej "moje ciało, moja sprawa". Tylko nie podumali, że większość w Polsce jest temu przeciwna i będzie to miało swoje odzwierciedlenie w słupkach sondażowych. Kaczyński naprawdę nie mógł sobie wymarzyć lepszej opozycji w Polsce..
  • Odpowiedz
@Pitu33 nie takie młode, nie takie zdrowe osoby umierały po zachorowaniu, a później płacz, bo nie miało się czasu, bo człowiek był głupi i się nie szczepił
  • Odpowiedz
@mcnight95: Wymieniłeś przebadane preparaty, którymi nie trzeba się szczepić co pół roku. Próbuj dalej. Póki co szczepionki na covid zostały warunkowo dopuszczone, a badania kliniczne trwają. Zmuszanie ludzi do szczepienia takim preparatem to zwykłe świństwo.

Nie mówię, że nie działają. Owszem, działają i pozwalają łagodniej przejść chorobę. Natomiast przeszliśmy już z etapu "to panaceum, 2 dawki i koniec pandemii, 100% ochrony przed zakażeniem i zarażaniem" do "pomagają łagodniej przejść chorobę,
  • Odpowiedz
@Rogalove: ale bym się śmiał jakby to przeszło a potem PiS by mówił, że o co chodzi, przecież to projekt opozycji, proszę mieć pretensje do nich xD A poprą bo sami by to chętnie zrobili aby odciążyć szpitale, ale nie zrobią bo ludzie ich zajebią na strajkach więc niech wina spadnie na opozycję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: na wzw potrzeba 3 dawek, czasem 4
na tężec dostajesz chyba 7 do 18 roku życia (w tym 3 na przestrzeni 5 miesięcy)
na polio 4 ( 3 w ciągu 15 miesięcy)
z nieobowiązkowych na wściekliznę profilaktyczne dostajesz 3 dawki w 4 tygodnie, potem dawkę przypominającą po 12 miesiącach i potem co 5 lat. Także nei ma nic nadzwyczajnego w więcej niż dwóch dawkach szczepionki.
  • Odpowiedz
Ale Wy wiecie, że różnica jest taka, że jak dokonacie aborcji, to nie zarazicie aborcją albo nie narazicie na nią nikogo innego, ale nie szczepiąc się już tak? Wiecie, prawda? XD
  • Odpowiedz
@Rogalove: PiS i PO nie złożyły projektu to wystawili Lewice na pożarcie, aby złość ludu skoncentrowała się na nich a POPiS pomoże przegłosować.
Tylko jedna partia jest przeciwko temu dziadostwu… Lepiej być kościelnym szurem, niż doświadczalnym inwigilowanym szczurem.
  • Odpowiedz
na wzw potrzeba 3 dawek, czasem 4

na tężec dostajesz chyba 7 do 18 roku życia (w tym 3 na przestrzeni 5 miesięcy)

na polio 4 ( 3 w ciągu 15 miesięcy)

z nieobowiązkowych na wściekliznę profilaktyczne dostajesz 3 dawki w 4 tygodnie, potem dawkę przypominającą po 12 miesiącach i potem co 5 lat. Także nei ma nic nadzwyczajnego w więcej niż dwóch dawkach szczepionki.


@Lipathor: No właśnie i tutaj masz kilka z góry określone ile i wiesz
  • Odpowiedz
To jest jakiś szczyt groteski, że LEWICA, od zarania dziejów będąca przecież z natury antysystemowa, głosząca bunt przeciwko autorytetom, postuluje przymusowe szczepienia xDD


@Lolenson1888: Przymus edukacji takim osobnikom jak ty pewnie też się nie podoba. Moja głowa moja sprawa!
  • Odpowiedz