Wpis z mikrobloga

@ItsFine: Gdzie są te tysiące ofiar poniżej 30 roku zycia?
Ach czyli twierdzisz że szansa na zgon w mojej grupie wiekowej to 0,1%? Dziwne troche ze 25 latków umarło aż 4 a szansa na to to 0,1%. Chyba mało tych 25 latków mamy.

A ty nie masz pojęcia czy loteria Covida sprawi że przejdziesz bezobjawowo.


@ItsFine: mam bo już przeszedłem kaszelek.

Zarażasz, ale mniej. Więc już mamy pozytywny skutek dla
Pobierz
źródło: comment_1638779716zJhJjjUEorPeuSXFkQ6e8v.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Rogalove: To jest jakiś szczyt groteski, że LEWICA, od zarania dziejów będąca przecież z natury antysystemowa, głosząca bunt przeciwko autorytetom, postuluje

przymusowe szczepienia xDD

LEWICA, od zarania dziejów będąca przecież z natury antysystemowa, głosząca bunt przeciwko autorytetom


I jeszcze raz:

LEWICA, od zarania dziejów będąca przecież z natury antysystemowa, głosząca bunt przeciwko autorytetom


@Lolenson1888: XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Lewica od zarania dziejów wolnością wycierała sobie gębę i pod pozorami wolności, które łykali zazwyczaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ItsFine: Porównywanie obowiązkowych szczepień do covida to bezsens zupełny. W nich chodzi o ochronę dziecka przed chorobami mogącymi mieć dla niego groźne powikłania z wykorzystaniem starych i sprawdzonych szczepień.
@Rogalove: Co do zasady, edukacja > obowiązek, jednak gdy edukacja nie odnosi skutku, to różne formy presji legislacyjnej (stosowane w Polsce od lat w odniesieniu do szczepień dzieci) są wskazane. Natomiast w przypadku szczepionek na covid widzę problem tej natury, że inicjatywa edukacyjna rządu RP nie istnieje i nigdy nie istniała – przeciwnie, nazwałbym raczej działania rządu dezinformacyjnymi. Niestety widać to też w spadku poziomu szczepień dzieci na inne choroby zakaźne