Wpis z mikrobloga

cześć, oto jestem. jestem szara myszka.
Studiuje 3 kierunki studiów dziennie na raz. Jestem bardzo mądra i oczytana, znam 69 języków. Nie pije, nie palę, nie imprezuję. Jestem szczelną dziewicą. Nigdy nie miałam chłopaka, bo marzy mi się cichy, nieśmiały prawiczek z depresją i zakolami. Dick może mieć trochę mniej niż 20 cm. Przygarnęła bym go do swojego serca i nigdy nie wypuściła. Bardzo NIE podobają mi się chady. Byłabym wierną żoną. Moglibyśmy chodzić na spacerki, przytulać się.
Czekam na chętnych. Przecież wygląd się nie liczy, chłopaki, prawda? Przecież czekacie na wymarzoną kobietę taka jak ja, szarą i skromną. Zgłaszanie się w komentarzach.


#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #przegryw #seks #tinder #podrywajzwykopem
costusmierdzi - cześć, oto jestem. jestem szara myszka. 
Studiuje 3 kierunki studiów...

źródło: comment_1638699320IPzGow7w7IckqAMhUKagFv.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Pierogies: w sumie kiedyś czytałem te statystyki z okcupid i chyba tuż pod tym wykresem był drugi, który stanowił o tym, że laski mimo oceniania przeciętnego mężczyzny gorzej, swipe'ują więcej średniaków w porównaniu do mężczyzn.
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: ok to jest facet i fotoszopka ale jeżeli jakaś dziewczyna tak wygląda to znaczy że jest #!$%@? i ma.takie problemy ze sobą że lepiej tego nie tykać dwumetrowym kijem. Nie dba o cerę, nie potrafi się pomalować, nie myje zębów, cała jest pewnie w kompleksach a rodzice ja olewali od zawsze. Sorry ale to trzeba spieprzać od czegoś takiego. NIE MA brzydkich młodych dziewczyn (poza ofiarami chorób czy wypadków)
  • Odpowiedz
Taa, wy wszyscy jesteście 6/10 xDD I oczywiście zawsze wam się należy też 6/10, która zupełnym przypadkiem w waszych standardach to jakaś super modelka.


@pianinka: Oczywiście, dopowiadaj sobie, przeinaczej bo tylko tak umiecie rozmawiać z przegrywami, czyli przez zamiatanie wszystkiego pod dywan xD
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: biere! ale dwa warunki muszom bycz spenione: po piersze musisz mnie kochacz, jak mam 155 cm zwrostu, jak założe kalosze, to bendzie 158cm, po drógie: musisz golić klatę w miarę czensto, bo jak cie bede całował w cyce, to nie chcę mieć potem zarostu między zembami. deal?
  • Odpowiedz
Ale że to sugerujesz tym wpisem że bardzo brzydka = dziewica? Ani 1/10 lochy nie mają problemu ze znalezieniem seksu ani nie ma reguły, że ładna = przeruchana
  • Odpowiedz