Wpis z mikrobloga

cześć, oto jestem. jestem szara myszka.
Studiuje 3 kierunki studiów dziennie na raz. Jestem bardzo mądra i oczytana, znam 69 języków. Nie pije, nie palę, nie imprezuję. Jestem szczelną dziewicą. Nigdy nie miałam chłopaka, bo marzy mi się cichy, nieśmiały prawiczek z depresją i zakolami. Dick może mieć trochę mniej niż 20 cm. Przygarnęła bym go do swojego serca i nigdy nie wypuściła. Bardzo NIE podobają mi się chady. Byłabym wierną żoną. Moglibyśmy chodzić na spacerki, przytulać się.
Czekam na chętnych. Przecież wygląd się nie liczy, chłopaki, prawda? Przecież czekacie na wymarzoną kobietę taka jak ja, szarą i skromną. Zgłaszanie się w komentarzach.


#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #przegryw #seks #tinder #podrywajzwykopem
costusmierdzi - cześć, oto jestem. jestem szara myszka. 
Studiuje 3 kierunki studiów...

źródło: comment_1638699320IPzGow7w7IckqAMhUKagFv.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
że chłopaki to hipokryci narzekając że laski nie chca ich bo są brzydcy


@costusmierdzi: XD problem jaki z wami mamy, to wasze zawyżone wymogi względem facetów.
Typiara na zdjęciu to jakieś 3/10 a ja jestem 6/10 i jestem wg ciebie hipokryta ze nie chciałbym jej? xD
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: |W podstawówce kumplowałem z podobnie nieładą dziewczyną, była przekochana, ale #!$%@?, matka naskoczyła na mnie, że jej synuś będzie miał ładniejszą dziewczynę a nie takie "barachło", to teraz ma 32 letniego kawalera. Tak, że twój argument jest inwalidą.
  • Odpowiedz