Wpis z mikrobloga

taka prawda niestety, wstaja polaki robaki o 5 rano zeby komus powiedziec w internecie ze jest nikim XD przeciez oni go nie znaja to skad maja wiedziec jaki jest? przeciez to zenujace, skad ktos z miejsc gdzie psy szczekaja dupami moze wiedziec kto i kogo moze lubic?

@LuckyStrike: jak tak ma wygladac ta polska prowicjonalna wiocha gdzie z piana na pysku sie pisze


@rafalkosnozawszenapropsie: mam nadzieje ze kiedyś się zorientują
@LuckyStrike: to sa dzbany z bonzo i kononowicz - zapomnij
do mnie jeden dzban z czarnej potrafi pisac raz w tygodniu komentarz zebym posprzatal w domu XD rozumisz to ze jakis polaczek ktorego nie znam i na ktorego sikam pamieta o tym ze mam brudno w domu? XD po ch? XD ja nie pamietam o nim takich rzeczy, nawet go nie znam XD

oni tak godzinami pisza takie komentarze o jakis
to sa dzbany z bonzo i kononowicz - zapomnij

do mnie jeden dzban z czarnej potrafi pisac raz w tygodniu komentarz zebym posprzatal w domu XD rozumisz to ze jakis polaczek ktorego nie znam i na ktorego sikam pamieta o tym ze mam brudno w domu? XD po ch? XD ja nie pamietam o nim takich rzeczy, nawet go nie znam XD

oni tak godzinami pisza takie komentarze o jakis menelach, nawet
bardzo dobrze ze jezdzisz po tych frajerach jak po brudnych psach. Te piwniczane śmieci z wykopu nie zasługują na nic innego. Nie mają szacunku do innych to i do nich powinno sie nie mieć. Zakompleksione #!$%@? ktore na żywo zesrałyby się pod siebie co najwyżej a nie ruszyły dupę żeby coś zmienić. Boli ich że walą kapucyna do kolorowych bajek, a Ty możesz sobie dotknąć kawałek azji na codzień ( ͡°
Guangzhou


@LuckyStrike: Masz w swoim obszarze taką samą, a nawet trochę gorszą jakość powietrza niż tutaj, ale pluj dalej na to jakie Chiny są cudowne i wielka partia codziennie o 6 rano wstaje i wciąga powietrze, wyłapując swoimi płucami wszelkie zanieczyszczenia, aby obywatelowi żyło się lepiej. Ha tfu.
źródło: comment_1638704252JSkusNabQ04Q4QMOegumep.jpg