Wpis z mikrobloga

803 - 2 = 801

plecy, klata, brzucho

Wrzuciłem wczoraj zdjęcie mojego zestawu supli mikrokoksa i napisałem, że wrzucę krótki opis co i po co zakupiłem.

Ostrzeżenie. Treść wysoce niefachowa. Pisana przez amatora bez doświadczenia.

# ActivLab Vitality Complex - 60kap. (ACTIVLAB VITALITY 60)

Tabletki, które na zdjęciu są bez opakowania. Jest to multiwitamina.

Zaskoczyło mnie, że dotarło bez opakowania, nie ma nawet informacji o składzie i dawkowaniu.

Informacje muszę czerpać ze strony sklepu.

# Scitec 100% Whey Isolate - 2kg (SCITEC WHEY ISOLA)

Białko serwatkowe, a właściwie izolat białka serwatkowego ( podobne jest nieco lepsze od zwykłych koncentratów i tutaj moja wiedza na temat izolatów się kończy). Szukałem białka serwetkowego 100%, akurat to było w promocji. Smakuje wyśmienicie i ma bardzo dobrą rozpuszczalność. Wcześniej brałem białko, wersja ekonomiczna, która była najbardziej rozchwytywana na allegro.

Producent nie dodaje miarki :[

# ActivLab Energon X 1000 - 90 kaps. * (ACTIVLAB ENERGON)

Tabletki na pobudzenie. Duża zawartość kofeiny i tauryny. Do śniadania i przed treningiem.

#scitec Casein Complex - 920g (SCITEC CASEINE9)

Kazeina to białko które bardzo wolno się trawi. Zakupiłem z myślą o braniu na noc co by się nie kurczyć w nocy. Bardzo smaczne i rozpuszcza się perfekcyjnie. Producent nie dodaje miarki.

# FLEXUS 30 tabs. [Produkt roku 2011] (FLEXUS)

Tańszy odpowiednik popularnego Animal Flexa, preparatu na wzmocnienie i odbudowę stawów.

# Muscle Pharm BCAA 3:1:2 - 240kaps * (MUSCLE PHARM BCAA)

Aminokwasy BCAA mają działanie hamujące katabolizm, przyczyniają się również do spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. Skopiowałem ten opis z jakieś strony. Trzeba brać, bo zaczniemy się kurczyć i obrastać tłuszczem koniec kropka.

# Hi Tec BLACK DEVIL - 240 kaps. [DAA, MACA, TRIBULUS, ZMA] (HI TEC BLACK DEVIL)

Tego specyfiku nie miałem w planach, ale promocja i pochlebne opinie (pewnie producenta i właściciela sklepu) zadziałały i jest.

Powoduje wzrost testosteronu. Dzięki testosteronowi rośniemy szybciej i mamy więcej energii. Śmierdzi to okrutnie, a producent napisał, że trzeba brać 8 tabsów dziennie. Czytałem opis badań z których wynikało, że grupa osób przyjmujących testosteron bez chodzenia na siłownie odnotowała wzrost masy mięśniowej.

Źródła brak, ale było to gdzieś na SFD. Taka ciekawostka.

# ActivLab Beta Alanine - 128 kaps. (ACTIVLAB BETA ALANIN)

Od tego cudeńka jesteśmy bardziej wytrzymali na treningu. Strasznie duże kapsułki. Rozważam otwieranie i wsypywanie zawartości do szejkera razem z białkiem i BCAA. Muszę poczytać czy nie zrobię faux pas jak tak uczynię.

Dawkowanie:

Po przebudzeniu:

-Whey 100%, łycha czubata mierzone na oko 20g.

-owoc

-BCAA x2

-ENERGON

Śniadanie:

-pełnowartościowy posiłek, zazwyczaj jajecznica z dodatkami.

-Omega 3

-Vitality Complex

-Black Devil

W ciągu dnia w pracy, razem z posiłkami:

-Omega 3

-Black Devil x 2 po jednej w odstępach kilkugodzinnych

Treningi robię co drugi dzień.

Godzina przed treningem:

-ENERGON

-Black Devil

-zielona herbata

Około 30 min przed treningem:

-Whey 100%

-BCAA x 6

-Beta-Alanina x 2

Około 30 min. po treningu:

-Whey 100% łycha czubata mierzone na oko 20g.

-Casein łycha czubata mierzone na oko 20g.

-Beta-Alanina x 2

Razem z obiadem:

-Black Devil

-Flexus

Przed snem:

-Casein łycha czubata mierzone na oko 20g.

-Omega 3

Wydałem ponad 500 zł. Z moich obliczeń wynika, że starczy mi większości smakołyków na około 40 dni.

Czekam na konstruktywne kpiny doświadczonych koksów. Zaznaczam, że jestem amatorem podatnym na chytre zagrywki marketingowe producentów i sprzedawców suplementów.

Dziś był pierwszy trening na wspomagaczach. Wyraźnej poprawy na treningu brak. Choć znajomy w pracy dziś rano, który nie wie o moim hobby stwierdził, że wyglądam na zmęczonego i jestem zielony. Zaliczam to do doraźnych efektów. Oprócz tego jestem na tyle skupiony i na siłach, żeby wysłać ten wpis.

tl;dr:


Wołam zainteresowanych:

@Yog-Sothoth @Kajetan8 @nerqus @dimer

#silownia #mikrokoksy #suplementy #roknasilowni
Pobierz h.....t - 803 - 2 = 801

plecy, klata, brzucho



Wrzuciłem wczoraj zdjęcie mojego ze...
źródło: comment_CHPii3mJCKCA53UPTX8HTpUlkp9RNbmX.jpg
  • 28
@happyt: ja ostatnio na białko, które prawie na 2 miesiące mi starczy wydałem 50 zł a i tak było mi szkoda. Za 500 zł spokojnie mogłeś kupić zapas białka, booster azotowy i kreatynę na parę miesięcy. Ni w ząb nie kumam twojej decyzji.
@happyt: Dieta jest? Jeżeli nie to kasa w białko poszło w błoto. Tak samo moim zdaniem wydawanie kasy na wzmacniacze treningowe, kofeinę (po co ci ona? tylko szczerze) to strata kasy. Na podstawię tego nie wiem czy chcesz przybrać na masie czy redukować. Kupiłeś taki misz masz.

Najpierw oblicz zapotrzebowanie kaloryczne i ułóż dietę. Przez kilka dni testuj dietę i codziennie obliczaj ile dostarczyłeś B/W/T. Na podstawie tego będziesz wiedział czy