Wpis z mikrobloga

@Niedobry ale trochę smutno, bo niedawno też dawałem za nie 1200, a bose jednak cały czas trzymają cenę.

Chciałem sobie zmienić ale jak mam oddać teraz xm3 prawie za darmo to nie sprzedam.
@Niedobry no ale bose też wypuściło 700 i teraz jakaś odświeżona wersję quietcomfort (sprawdziłem quietcomfort 45), a mimo wszystko nie da rady ich dostać za 600zl ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@makakofonia: Popatrz sobie na pepper.pl, co drugi dzień już te słuchawki wpadają za ok 700zł w dużych sklepach. Nie mam porównania z sony, ale słyszałem, że dźwięk Sony>Bose, a mikrofon Bose>Sony.
@makakofonia: Miras tez widziałem te aukcje i kupiłem te słuchawki normalnie na morele. Zasinstalowalem sobie wtyczkę rabatowa to 50ziko miałem taniej i wyszło około 800zl. Nie żałuje
@grubyy: Jezeli chodzi o polityke cenowa Sony jesli chodzi o sluchawki to.. To jakby #!$%@? nie ta sama firma. Mam PS4, nie kupie ps5. Gry. Szkoda gadac. A dzial sluchawek mnie zaskakuje. W ogole ta seria 1000 to sztos cena/jakosc. No a Bose to Bose to kupuja Niemcy i trzyma cene. Generalnie nie znam sie ale sie wypowiem troszke. :)
@makakofonia: kurde miesiąc temu kupiłem używane WH-1000XM3 niedużo taniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale są ok. szybka recenzja: Mają basy, aż za dużo trochę. Z Viper4android można je dowolnie wysterować, są też dostępne w miarę pasujące ustawienia DDC. Są głośne, musiałem je programowo utemperować, bo dosłownie słuchawka buja się na uchu od dźwięku. NC niestety nie można wyłączyć, zawsze działa i trochę szumi gdy jest cisza. Troszkę
@grubyy: @QoTheGreat: @makakofonia: Brak przyciskow jest minusem ale niewielkim to IMO. #!$%@? czasem panel dotykowy jak musniesz przypadkiem.
Co do NC to sie nie zgodze. To trzeba od czasu do czasu "kalibrowac" i miec do tego apke zainstalowana. Zajebiscie pokazuje roznice na poziomie gruntu: 1 atmosfera a w samolocie np. 0.8.
Co do bujania sie po uchu od dzwieku: To jest plus. Imitacja #!$%@? kolumnami w domu. Ja czasem
Co do NC to sie nie zgodze.

@Niedobry: nie zgodzisz się, że szumi? Ja słyszę, nie jest to silny szum. NC dobrze usuwa szum z wentylatora PCta obok, natomiast ciągle występuje szum samych słuchawek. Dobrze to słychać w nocy, mieszkam na odludziu więc o absolutną ciszę u mnie nie trudno. Porównując do zwykłych AKG jest to jakiś mały minus.

Nie trzeba od czasu do czasu kalibrować, to ustawienie nie jest na
@QoTheGreat: No wlasnie nie moge sie zgodzic bo u mnie nawet zabija szum krwi w uszach. Jak wlaczam NC to czuje sie tak odciety ze az nienaturalnie. Moze Twoje uszka dzialaja inaczej. Nie wiem. Opowiadam swoje odczucia.