Wpis z mikrobloga

Witam, chciałbym tylko przypomnieć, że wasi umiłowani konfederaci głosowali dzisiaj w kierunku tego, by wasze żony, matki i córki dostawały 2x tyle więzienia za usunięcie ciąży z gwałtu, niż sprawca tej ciąży za gwałt. Także pomoc takiej kobiecie, choćby zawiezienie jej do kliniki, byłaby karana więzieniem.

Oni nie są za wolnością. Nie mają z wolnością nic wspólnego. Są fanatykami religijnymi na poziomie równym tego oszołoma, który występował wczoraj w sejmie z tym chorym projektem ustawy, do którego podpisy były zbierane w kościołach.

#konfederacja nie jest partią wolnościową - chce nam tu urządzić reżim katolski bez żadnej taryfy ulgowej.

#bekazkonfederacji #bekazkatoli #aborcja #choregowno #polityka
luzak999 - Witam, chciałbym tylko przypomnieć, że wasi umiłowani konfederaci głosowal...

źródło: comment_1638459940v2LQVRKAEN3YVISSVJU3Ix.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@bartolomis: > informacja nieprawdziwa

Bardzo merytoryczna wypowiedź, a coś więcej?
Konfederacja była moją ostatnią nadzieją na jakąś przeciwwagę na polskiej scenie politycznej przynajmniej w kwestiach ekonomicznych, ale ich radykalne poglądy religijne są dla mnie nie do zaakceptowania.
Wczoraj posłuchałem kilku wywiadów z Mentzenem to się załamałem jakim radykałem jest w kwestiach światopoglądowych.
  • Odpowiedz
@jaacek: u mnie to samo. Głosowałem na nich we wszystkich ostatnich wyborach licząc na merytoryke w sprawach gospodarczych czy dostępu do broni.
Dostałem idiotów walczących z maseczkami i aborcja w tej postaci. Dramat, dramat, dramat.
Moim zdaniem problemem jest to że w sejmie są przez przypadek. A tak naprawdę to youtuberzy dbający tylko o liczbę wyświetleń
  • Odpowiedz
@Jebwleb: akurat przeciwstawianie się wprowadzaniu coraz to nowych obostrzeń kowidowych, a co za tym idzie, ograniczanie swobód obywatelskich, popieram z całego serca, ale słuchać nie mogę kiedy Mentzen mówi, że nie ma wyrobionego zdania w niewygodnych kwestiach, po to tylko żeby nie urazić potencjalnych wyborców. Mam na myśli jego stosunek do ustawy o ochronie uczuć religijnych, stosunek do aborcji.
Kiedyś miałem go za inteligentnego gościa z misją, ale tak jak
  • Odpowiedz
  • 0
@Kejran Bo to jest demokratyczne, że słuchasz tego co suweren ma do powiedzenia.

Po #!$%@? ci demokracja, skoro masz ją w dupie? Widać, że ci się zamordyzm PiSu podoba, że Kaczyński o wszystkim decyduje, a nie lud, bo on wie lepiej co dla ciebie dobre.
  • Odpowiedz
Bo to jest demokratyczne, że słuchasz tego co suweren ma do powiedzenia.


@Volki: No to wysłuchali. Nadaje się jedynie do kosza, nic ale to nic sensownego się z tego nie wydzierga.

Można też (i trzeba) podnosić argument, że to wcale nie "suweren", a ludzie zmanipulowani autorytetem Kościoła oraz peer pressure'owani do podpisywania na małych wsiach, bez czytania i bez zrozumienia. Żaden szacunek się takiej metodzie nie należy.
Kolejny argument to
  • Odpowiedz
  • 0
@luzak999

No to wysłuchali. Nadaje się jedynie do kosza, nic ale to nic sensownego się z tego nie wydzierga.

Nie wysłuchali, bo odrzucili w pierwszym czytaniu. Komisja jest od tego, aby po debacie zaopiniować.

Można też (i trzeba) podnosić argument, że to wcale nie "suweren", a ludzie zmanipulowani
  • Odpowiedz