Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Większość tych narzekań nie ma znaczenia, to ma się podobać ludziom z 1mln do wydania na auto

@gorm213: tajemnicą poliszynela jest, że większość ludzi tego typu nie ma za grosz gustu, czego dowodem jest popularność pierwszej panamery, pierwszego cayenne'a, mercedesa gla, bmw w zasadzie wszytskich nowych czy lambo urusa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kismeth: a co wpływa na to, że to są brzydkie auta? Serio nie bardzo rozumiem czemu tak stanowczo można twierdzić, że jedno jest brzydkie a drugie nie. Tak jakby był gdzieś zapisany wzór na ładne samochody a te z niego wypadają. A to nowe BMW no jest futurystyczne i odważne jak na nasze czasy i tyle. Trendy muszą się zmieniać i coraz więcej aut będzie tak wyglądac
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chuckmls: nie mam lawety żeby ją wozić :(
Zresztą ja jestem zboczony. Lubię starsze auta. Jeździłem różnymi, najnowsze dłużej niż parę dni to skoda super z 2016 ( 2018 do 2019 miałem) i powiem ci że zdecydowanie więcej frajdy mi dawało moje E39 3.0 xD teraz jeżdżę E39 w 3.0 gnoju i już się przymierzam żeby kupić znowu benzyniaka tylko nie wiem czy 3.0 czy już w V8 iść :/ niby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chuckmls: ale nadal śmieszny :)
Jeśli chodzi o starsze auta to utrzymanie auta 20+ lat bywa dużo droższe niż kupno kilku letniego auta.
Ja naprawdę lubię stare auta, ale w dobrym stanie. A to nie jest tani sport niestety :(
@pogop: BMW ma dziwną politykę, że na zmianę wypuszczają zajebiste samochody oraz gnioty.

Na przykład BMW z serii E60, E62 oraz E65 były krytykowane za swój pokraczny wygląd, w latach 2014 - 2019 BMW się poprawiło wypuszczając M3, M4 oraz M5, które aż ociekały zajebistością, no aż zazdrość człowieka łapie jak się na nie patrzy na ulicy. No to teraz znowu mamy generację gniotów brzydkich jak noc. Nie zdziwię się jak
Jasne, ale w tej cenie jest w sporo ladniejszych aut, ciekawe jak sie bedzie sprzedawalo


@artekF: podobno chińscy klienci są zachwyceni

@Anoniemamowy: Jakies zrodlo? Moze i sa, ale lepiej zeby na wszystkich rynkach byli zachwyceni ( ͡° ͜ʖ ͡°)