Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
A wy na jakich padach gracie na PC? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Używam go od 20 lat, grałem na nim w crash bandicoot na psx za brzdąca, później w coopie na ps2 i ps3, działa do dziś.

Ta przejściówka symuluje pada od ps3, do którego na Windowsie używam scpToolkit, który z kolei udaje pada od xboxa xD ten program już nie jest rozwijany, ale działa jeszcze na win 10, ciekawe czy na win 11 nadal będzie działać xd
To, że ta tania przejściówka też działa już z dekadę to drugi mały cud xd
#konsole #playstation #ps4 #ps5 #pcmasterrace
#gry
Pobierz Izanagi013 - A wy na jakich padach gracie na PC? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Używam go od 20 lat, gra...
źródło: comment_1638437234vglxGIQmNoo3YsdrkLSDGY.jpg
  • 44
@Izanagi013: tez korzystam z adaptera. Potrzebowalem akurat pada a nie mialem zadnego pod reka, a ze zakup nowego za 2 stowki odpadal, to zaczalem szukac gdzies po starych pudlach czy moze gdzies mi sie jakis sprawny nie zgubil xD Znalazlem pada od ps2 na ktorym gralem ostatni raz w 2008 roku, kupilem adapter za dwie dyszki, podlaczylem - okazalo sie ze sprawny i dziala mi do dzis :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Izanagi013: na PC gram w Zelde BOTW na padzie od PS3, który udaje pada od XBOXA 360, który w emulatorze ma poprzypisywane klawisze z pada od Nintendo Wii.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kajec: na allegro są oryginały za 70 zł, na aliexpress identyczne za 30 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mają przyjemniejszą gumę niż standard, a wyższa prawa gałka jest dla mnie wygodniejsza do grania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AgLagylak: dongle masz na częstotliwościach WiFi i nie ma nic wspólnego z BT.
Ten dongle od MS nie grzeje się i nie ma laga, oraz pozwala na sparowanie do 8 kontrolerów.
Możliwe że łączysz się po BT, bo druga rewizja padów z xOne oraz te od xSeries obsługują, ale jeśli masz oryginalnego dongle'a to nawet nie powinieneś rozważać takiej opcji.