Wpis z mikrobloga

Zatrudnianie kobiet na stanowiskach HR w firmach powinno być zakazane przez rząd. Jak można obsadzać na tak odpowiedzialnych stanowiskach płeć która ocenia ludzi na podstawie wyglądu i sama siebie okłamuje że atrakcyjność się nie liczy xD no #!$%@? bądźmy poważni. Przypomniała mi się ta akcja gdzie julki w jakimś korpo na stanowisku HR zatrudniały chłopów bez żadnego doświadczenie i kompetencji tylko dlatego że byli przystojni XD Potem była inba w firmie że nikt nic nie potrafi.

Osoba na stanowisku rekrutera powinna być jak najbardziej obiektywna, bez wykazywania stronniczości. Wbrew pozorom to jest bardzo odpowiedzialne i ważne stanowisko, bo odpowiada praktycznie za cały przyszły rozwój firmy i pierwsze zetknięcie z potencjalnymi kandydatami do pracy, dlatego moim zdaniem powinni je obsadzać tylko mężczyźni. Z drugiej strony mogłoby wtedy powstać zjawisko spermiarstwa i zatrudniania samych bab, więc najlepiej by było zatrudniać do HR samych zblackpillowanych mirków.

#logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #pracbaza #przegryw
  • 23
@Deykun:

Jak już gadamy o stereotypach to trzeba by zbadać ilu kolesi dodaje rekruterki do kontaktów na LinkedIn, bo widzą ładną mordkę.


Nie za bardzo mam wybór, bo 80% HR proszących o dodanie do kontaktów na LI to właśnie kobiety płci odmiennej (#pdk). Faceci albo nie chcą pracować w tych działach albo mają niższą skuteczność niż kobieta pięknie wyglądająca na zdjęciu ¯\_(ツ)_/¯
@Fekalny_okuratnik: No znaleźć dobrą firmę HR jest trudno. A co do Julek to tak, w gówno HR firmach tak jest. Ja osobiście jak miałam rozmowy z ludźmi z zewnątrz to trafiałam na Panów i było bardzo profesjonalnie :) Pamiętajmy, że oni robią odsiew.