Wpis z mikrobloga

Dwa filmy o ostatnich ludziach w żelaznych płucach. Przy okazji @Moderacja zróbcie porządek z antyszczepami i foliarzami na tym portalu, wiem, że wybyliście się i zarabiacie na promowaniu patologii, ale są jakieś granice dobrego smaku. Żadne moje zgłoszenie nie zostało rozpatrzone, a banda nieuków nie potrafiąca nawet czytać po angielsku dalej manipuluje i kłamie danymi i nic nie robicie.

#starszezwoje - tag ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

#historia #fotohistoria #medycyna #myrmekochoria
myrmekochoria - Dwa filmy o ostatnich ludziach w żelaznych płucach. Przy okazji @Mode...
  • 105
  • Odpowiedz
@Lipathor a jak się to ma do zmuszania do szczepień i zachęcania do szczepienia dzieci, które w 99,99 przypadków przechodzą Covid bez problemów? Nie zapala ci się lampka ostrzegawcza? Pewnie nie bo przecież to wszystko dla naszego dobra.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MLGkunek: czarna lista jest ograniczona ilościowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MLGkunek: na głupote rządu nie poradzę i tu zgoda, zrobili wiele szkód. Co do lekkości to nie do końca się zgodzę bo sam w szpitalu wylądowałem
@ksiak: rząd interesuje żeby ludzie byli zdrowi bo leczenie nie wyssie kasy oraz zdrowi będą pracować i płacić podatki. Więc chcą twoich dóbr;)
  • Odpowiedz
@little_muffin: no radzę zerknąć na oddziały covidowe - codziennie dwa czarne worki, głównie niezaszczepieni, wiek 30-50 lat. Jedna moja znajoma z pracy 36 lat, była w ciąży. Są i 30 latki z zajętymi płucami na 70%
  • Odpowiedz
@NitrousOxide: dlatego właśnie osoby nie zwiazane z medycyną nie powinny się wypowiadać w tym temacie inaczej niż ewentualnie zadając pytania. Na pewno nie zdaniami twierdzącymi.

Poszukaj sobie czym jest lek a czym jest szczepionka.

Dlaczego na choroby wirusowe niemal nigdy nie ma lekarstwa ale niemal zawsze jest
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: dobry filmik, ale całkowicie niepotrzebne zesr.nie się w poście, które pewnie przynosi więcej szkód niż pożytku.

Podobnie jak kolega @Lipathor wołający modka do ogólnikowego fragmentu żalenia się z twojego wpisu - no na pewno teraz mode się rzuca przeszukiwać kilka tysięcy komentarzy na wykopu z ostatniej godziny żeby znaleźć te napisane przez "bandę nieuków" (czyli 90% wykopu)
  • Odpowiedz
@Pierorzek a no tak, skoro to szczepionka i nie trzeba testować to mnie uspokoiłeś. Skoro wydaje się, że wszystko będzie dobrze to przecież wszystko musi być dobrze. Szczepionka mRNA jest pierwszą na rynku, więc tym bardziej wymagałoby ją dokładnie sprawdzić, tym bardziej, że wcześniejsze podchody, np. do wścieklizny chyba nie wyszły najlepiej, skoro nie jest komercyjnie używana. A nie czekaj, właśnie jest sprawdzana, przez miliony ludzi. Ale to akurat nie jest
  • Odpowiedz
rząd interesuje żeby ludzie byli zdrowi bo leczenie nie wyssie kasy oraz zdrowi będą pracować i płacić podatki. Więc chcą twoich dóbr;)


@Lipathor: dokładnie tak, oni chcą tylko moich dóbr w postaci mojej pracy i gotówki, nic więcej ich nie interesuje. Dlatego tyle ludzi w tym kraju popełnia samobójstwo.
  • Odpowiedz
Koszty gospodarcze tej farsy są olbrzymie. Zmieniająca się narracja władz pokazuje, że nie mają żadnej kontroli nad spójnością przekazu.


@MLGkunek: Poczytaj sobie na wikipedii o np. ospie prawdziwej.
Dowiesz się ile czasu upłynęło od wynalezienia pierwszej szczepionki do uznania choroby za wyeliminowaną.

Reakcja organizmu na szczepienia nie należała do najprzyjemniejszych. Powikłania występowały dość rzadko, niektóre były dość poważne ale ludzie szczepili się
  • Odpowiedz