Wpis z mikrobloga

a w komentarzach czyste zloto: "płuca mi sie uszkodzily od przebywania w poblizu zaszczepionej corki" - no na pewno od tego, a nie od przechorowania covida bez szczepionki xDD


@LordNargogh: ale wiesz, że to komentarz na poziomie "boli mnie krew" i to jest raczej śmieszne, a nie poważne?
@MikiPL: To akurat żaden argument - zasoby się kończą, klimat leży, po co komuś miliardy bezrozumnych gęb do wyżywienia? Autonomiczne kombajny zbierają żywność z Twoich pól (gdzieś tam mi mignęło, że Bill G. skupuje dużo ziemi w Stanach), robot-barman robi gin z tonikiem, a mikro-reaktor jądrowy zapewnia energię do Twojego plejstejszyn w limitowanej edycji.

Po #!$%@? mi w takim świecie Aneta z HRów i Barista Piotrek? Nie mówiąc już o Mumbu
@Trelik to już trzeba być debilem, żeby wierzyć, że 95% światowych rządów chce #!$%@?ć wszystkich ludzi. Łatwiej przecież zrobić to atomem. Po co komu królestwo bez poddanych?
Łatwiej przecież zrobić to atomem.


@vartan: xDDDDDD

Atomem rozjebujesz planete i cala infrastrukture (jesli w ogole cos zostanie). Szczepionka z opoznionym zaplonem bylaby duuuzo lepszym i czystszym rozwiazaniem. Nie to, ze wierze w takie gowna. Tak tylko odpowiadam.
@m-wjeczur te Twoim zdaniem korpo śmiecie są potrzebne elitom, bo bez ludzi i zapotrzebowania na usługi korporacji te elity będą nikim. Ich bogactwo budują firmy i władza. Gdy jedno i drugie zniknie, Oni będą nikim. Poza tym jak zagwarantują sobie wtedy bezpieczeństwo? Bez armii pracowników i ochroniarzy.
@MikiPL: > Jaki cel jest w depopulacji poprzez usunięcie bezproblemowych jednostek?

a może to jest ambitny plan, by wykosić ludzi pozbawionych umiejętności krytycznego myślenia, podatnych na wpływy itd?? Chociaż ich o to nie posądzam