Wpis z mikrobloga

@Trelik: dwa tygodnie po szczepieniu zdiagnozowano u mnie zakrzepicę, zmiany żylne widoczne miałem przed szczepieniem, jeden lekarz ten co na NFZ u niego byłem mówi że to bzdura, lekarz na prywatnej natomiast wizycie stwierdził że on myśli że szczepionka uaktywnia,przyspiesza stany zapalne.
Zaszczepiłem się jak tylko mogłem, jednak obecnie trzecia dawkę przyjmę gdy wyleczę obecna chorobę.
Boje się a od lekarzy nie dostaje jednoznacznej odpowiedzi.
@vartan: ale gównoburza, zabrakło tylko tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) i już się rzucają. Przecież nie muszę wierzyć we wszystko co wrzucam, bo to może iść w drugą stronę w celu ośmieszenia.
@Trelik: każdy lekarz którego znam, lekarze z praktyka ponad 10 lat na sorach, w przychodniach rodzinnych czy szpitalach szczepią sie i radzą się szczepić. Wole serio im zaufać niż jakiemuś doktorowi z wątpliwą reputacją.
@Pozytywny_gosc: przecież od małego nam wstrzyknęli pełną gamę szczepień, to jak tu mówić o antyszczepionkowcach? Wystarczy pojechać do szpitala z urazem to też na dzień dobry dostajesz szczepionki.
W ogole to nie moge z tego jak łykacie tskie #!$%@?, a potem jak mija termin spełnienia "przepowiedni", ktora NIGDY sie nie spełnia to juz o tym nie pamietacie i nie wyciagacie wnioskow.


@LordNargogh: Z tym ostatnim to aż mi się przypomniało jak spełnia się przepowiednia szura(nie żaden truizm) i nagle anty szury robią fikołka i bronią danego wydarzenia, a chwilę pózniej zaczynają negować kolejny etap tej samej przepowiedni, każąc zdjąć