Wpis z mikrobloga

Coraz częściej na Wykopie brakuje opcji zgłoszenia treści jakie ma Facebook i instagram: "Fałszywe informacje - Zdrowie". Ale chyba Białkowi odpowiada, że posiada portal z fake newsami i armią trolli politycznych.


@noprowo: to nie wina Białka, musi współpracować, widziałeś co zrobili z twórcami Roksy? Tamci na pewno nie chcieli pomagać władzy...
@Trelik: tak samo jak infekcje grzybicze od maseczek XD. liczba przypadków: 0

Niech ta farsa się skończy, pójdźta po te szczepionki, bo nam zamkną wszystko jak się namnożą o-mirkony i inne. Naprawdę nie jestem w stanie pojąć, że skoro mieliśmy już tyle pandemii (a nie mieliśmy takich osiągnięć medycyny /nauki) to dalej bawimy się w straszenie spiskami i unikamy dobrodziejstw w postaci szczepień.
"płuca mi sie uszkodzily od przebywania w poblizu zaszczepionej corki"


@LordNargogh: Ten tekst możnaby wstawić do tego mema z rodziną przy stole zamiast "krew mnie boli" i byłoby równie absurdalne
W ogole to nie moge z tego jak łykacie tskie #!$%@?, a potem jak mija termin spełnienia "przepowiedni", ktora NIGDY sie nie spełnia to juz o tym nie pamietacie i nie wyciagacie wnioskow.


@LordNargogh: Dlatego te przepowiednie nie mają krótkich terminów, nie wiem miesiąc dwa a 3 lata. Choć i tak szury rzadko stosują tak krótkie okresy, zwykle mówią o kilkudziesięciu latach.
@Trelik: będę nazwany szurem przez wielce oświeconych wykopków ale ch*j. W koncu rozumiem swój problem. Zaszczepiłem się dwiema dawkami w czerwcu. Wcześniej od ponad 3 lat regularnie biegałem 3-4 razy w tygodniu po 8-10km. Zero palenia, piwko raz, dwa w tygodniu, zwykly chłopak 30 lat. Po szczepieniu zalecenie żeby nie uprawiać sportu przez dwa tygodnie z powodu zwiększonego ryzyka zapalenia mięśnia sercowego, myślę ok, dobra. Od tamtej pory nie udało mi
@MikiPL: Cały czas patrzysz z perspektywy człowieka przeciętnego, konsumenta - który po prostu nie umie sobie wyobrazić świata bez konsumpcji.

Gdy jedno i drugie zniknie oni dalej będą mieć zasoby.

Najważniejsze to mieć żyzną glebę, czyste powietrze, wodę pitną, energię elektryczną. Żeby mieć te rzeczy nie trzeba ani Baristy Piotrka, ani Anety z HR. Wystarczy autonomiczny kombajn, sensory wilgotności i temperatury, dron rolniczy do zautomatyzowanej inspekcji plonów i robo-barman ze schłodzonym