Wpis z mikrobloga

@Instynkt:
Dodaj jeszcze skrajne ubóstwo, bo to przecież też są te same mieszkania.

@KatpissNeverclean
Ja pierniczę, ale ta grafika jest debilna. Przy braku toalet nawet wprost jest wskazane, że to jest podzbiór tych bez łazienki ("bo też jej nie ma"), a i tak zostali wrysowani osobno. Mogli jeszcze dodać ludzi, którzy nie mają umywalki, kafelek w łazience oraz grzyba na ścianie w kiblu, to by już wyszedł cały blok. Szkoda słów.
Z tym wykluczeniem cyfrowym to trochę na własne życzenie. Telefon z androidem albo gównolapka to spokojnie można nawet po wnuczku za darmo odziedziczyć albo kupić za kilkaset złotych gdzieś w lombardzie czy salonie z poleasingowymi. Czasu mają aż za dużo, bo w sumie rozrywek poza TV i Radio Maryja brak to można siedzieć i sobie rozpracowywać, chociażby z ciekawości i dla własnej satysfakcji - do tego tak naprawdę wystarczy tylko w miarę
Zamiast usiąść i pogłówkować jak coś zrobić to nie. Robią tylko to, czego ich wyuczyłem na pamięć a jak tylko coś wygląda inaczej (np. pojawia się błąd czy aplikacja została zaktualizowana) to zaraz dzwonią "weź mie synek wejdź wiwerem popaczaj co mi wyskoczyło". Potem się łączę a tam okienko, że windows został zaktualizowany i czy uruchomić ponownie teraz.


@smk666: nawet mi nie mów... Jak mnie takie coś #!$%@? to nawet nie