Wpis z mikrobloga

Mówcie sobie co chcecie, ale uważam, że wywalenie dziennikarzy z granic, jest złamaniem kolejnych standardów nowoczesnego państwa.
Jeżeli bali się, że będa im się #!$%@?ć prosto w płot, to mogli choć 100 m wprowadzić a nie 3 km.
Rzecz jasna jak to PIs, miało być na chwilę, może 2 tygodnie, ale będzie tyle ile sobie uważają.
https://wiadomosci.dziennik.pl/historia/wydarzenia/galeria/439537,wojna-w-wietnamie-zdjecia-najlepszych-fotoreporterow-agencja-ap-wydaje-album.html#

#polska #granica #wojna #migranci #imigranci #bialorus
27er - Mówcie sobie co chcecie, ale uważam, że wywalenie dziennikarzy z granic, jest ...

źródło: comment_1638278696a5CctJPLHKXJWkIc2IKmUU.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@27er: no fajnie, fajnie. Tylko wiesz, tak dla równowagi powinno się również w tym samym momencie puścić dziennikarzy na drugą stronę granicy.

Ty wiesz jakiego smrodu by mundurowym narobili ci 'obiektywni' dziennikarze?

Jak się walczy na propagandowym polu z takimi wygami jak Putin/Łukaszenko, którzy i tak skutecznie dezinformację sieli to nie ma co im pomagać.

I tak Łukaszenko sporo ugrał na tym wypychaniu emigrantów. Kasa z UE. Miała być na wsparcie
  • Odpowiedz
@27er: dziennikarzy nie wpuszczono aby unikać sytuacji w której rektorzy ze sztok fm czy czegoś takiego biegali by po lasach razem z posłami ko robiąc zdjęcia porzuconym bucika. Oni nie kolportowali by prawdy tylko za wszelką cenę szukali hakow na rząd czyli Polskę
  • Odpowiedz
albo o Irakijczyku pływającym przez 6 dni w rzece to równie dobrze można oglądać tv z Białorusi


@Qwerty199: Ja do dzisiaj z tego prycham, sześć dni pływał w lodowatej rzece, spał na ziemi i bał się ogniska rozpalić
  • Odpowiedz
@27er: dla lukaszenki chodziło żeby Polskie media grzały temat usnarza, to samo chciał zrobić w innych miejscach. A tu cyk nie pykło bo nie ma komu nagrywać. Ruch bardzo dobry ale powinni im zrobić coś na wzór centrum prasowego w wyznaczonych miejscach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@27er: No właśnie dziennikarze na wojnie w Wietnamie pokazali do czego to może prowadzić. USA wygrywało wojnę z Vietcongiem, a przegrali wojnę wewnętrzną we własnym kraju przez całą masę agentów wywiadu i pożytecznych idiotów, którzy wtedy byli młodzi, a teraz już sami są częścią establishmentu
  • Odpowiedz
@27er Sobie możesz uważać co chcesz ale nikt nie powinien tego traktować poważnie. Przekaz medialny należy do środków wojny hybrydowej.

Mam wrażenie że nie bardzo pojmujesz wartości materiału filmowego kręconego wśród służb mundurowych i szukania byle pretekstu do najdrobniejszej nawet prowokacji "żeby był nius".
  • Odpowiedz
Alurat jedna z najlepszych decyzji. Ci kretyni w czasie ii ws by robili wywiadu z ukrywajacymi sie zydami, programy z lokalizacja magazynow i wojska ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@malyalewarjat:
Jakiego smrodu narobili? Bo pokazywali ludzi w lesie? I to jest powod, by teraz strefe zakazu powiekszac z 3km na 15km? Na seio?
Powiedz po prostu, ZE NIE CHCESZ BY LUDZIE W TV nie widzieli ludzi w lesie, bo to #!$%@? uczucie.
I ze po prostu boicie sie faktow i obrazow. #!$%@? o manipulacji jest zalosne, bo moga tam tez byc media Pis wtedy.
Jestescie za łamaniem wolnosci slowa, dorabiajac
  • Odpowiedz
@27er: Streszczenie nr 2: po co mnie jakieś prawo do informacji, wolność poruszania się, rząd wie lepiej, ja wierzę rządowi, a cenzura jest super. Z owcami chcesz rozmawiać?
  • Odpowiedz
@Canis_Majoris: ta @Andreth nie jednego fikołka zrobiła na kostce brukowej która tak dzielnie broniła, w skrócie : wierna obrończyni TVN, wybiórczej, i innego scierwa tego pokroju i ona uważa ze ma dużo do powiedzenia, typowy lewak
  • Odpowiedz
Streszczę argumentację wykopków powyżej "po co media, które mówią mi nie to, co mi wbili do głowy i co chcę dalej słyszeć, tylko co innego? Informacja jest niebezpieczna!"


@Andreth: A co twoi dziennikarze mówią o Gowinie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xsmuu: gdzie ty #!$%@? żyjesz? Mamy XXI wiek, drony, satelity szpiegowskie i wiele innych technologicznych rozwiązań. Łukaszenka nie potrzebuje szpiega z aparatem, by znać sytuację po naszej stronie.
  • Odpowiedz