Wpis z mikrobloga

Mówcie sobie co chcecie, ale uważam, że wywalenie dziennikarzy z granic, jest złamaniem kolejnych standardów nowoczesnego państwa.
Jeżeli bali się, że będa im się #!$%@?ć prosto w płot, to mogli choć 100 m wprowadzić a nie 3 km.
Rzecz jasna jak to PIs, miało być na chwilę, może 2 tygodnie, ale będzie tyle ile sobie uważają.
https://wiadomosci.dziennik.pl/historia/wydarzenia/galeria/439537,wojna-w-wietnamie-zdjecia-najlepszych-fotoreporterow-agencja-ap-wydaje-album.html#

#polska #granica #wojna #migranci #imigranci #bialorus
Pobierz 27er - Mówcie sobie co chcecie, ale uważam, że wywalenie dziennikarzy z granic, jest ...
źródło: comment_1638278696a5CctJPLHKXJWkIc2IKmUU.jpg
  • 40
@27er: A tutaj bardzo słynne zdjęcie, przedstawiające południowo-wietnamskiego policjanta, sojusznika USA strzelającego w głowę biednemu chłopcu w kraciastej koszuli. Zdjęcie wzburzyło opinią publiczną i przekaz poszedł w świat. Tylko że chwilę przed zrobieniem tego zdjęcia ów chłopak został przyłapany na gorącym uczynku gdy podrzynał gardła bezbronnym dzieciom, czego świadkiem był również ów reporter.
Pobierz Patol0g - @27er: A tutaj bardzo słynne zdjęcie, przedstawiające południowo-wietnamski...
źródło: comment_16382793611UfYPjkyIbRWn80TN8mJrX.jpg
jak widziałem tvn przez tydzień opowiadający o afgańskim kocie

@Qwerty199:
Masz tez inne media, nie wiem czy wiesz.
Odsunąc od ogrodzenia wystarczy 100m by mieć podstawę.
Myślisz, że na innych wojnach miałes standardy najwyższej jakości?
Poza tym brak dziennikarzy jest po prostu złamaniem standardów, bo jestes skazany na to, co wmawia PIS (lub każda inna władza). Media sa od tego, by patrzeć na ręce, co prawda tez nie jestem za #!$%@?
"po co media, które mówią mi nie to, co mi wbili do głowy i co chcę dalej słyszeć, tylko co innego? Informacja jest niebezpieczna!"


@Andreth: Napisałaś dobrze, chociaż nie jestem pewien czy rozumiesz istotę zagadnienia. W wojnie hybrydowej informacja jest bronią a media nośnikiem tej broni.

Z naszej strony padają suche komunikaty o ilości odpartych prób przekroczeń i sprawiamy wrażenie, że wygrywamy. Wpuszczenie mediów mogłoby podważyć tą narrację a wtedy zaczęlibyśmy
że wywalenie dziennikarzy z granic, jest złamaniem kolejnych standardów nowoczesnego państwa.


@27er: problem jest taki że część mediów jak np. wyborcza. To powtarza/kreuję propagandę z białorusi. na takiej Litwie jest konsensus medialny że łukasznego to wróg i trzeba kryć państwo. A u nas? wojna polsko-polska z dodatkiem mediów polsko języcznych. Jak wpuścisz wyborczą na granicę to jak byś media łukaszenki wpuścił.