Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie

właśnie się przeprowadziłem na stancję i mieszkam z dwoma młodymi ładnymi gazelami (do #prokuratorboners by się nadały) więc jestem wygrywem ponieważ:

- koniec z #!$%@? się że mam #!$%@? zimno w domu, w tamtym roku roku spałem nawet w czapce i rękawiczkach pod dwoma kołdrami bo nie dawałem rady

- mam ciepłą wodę (chcąc nie chcąc od prawie 50 dni brałem w #wyzwaniecoldshower choć prawie codziennie ćwiczyłem na siłowni by skorzystać z prysznica więc dobra motywacja ale i tak #polakicebulaki)

- mam działającą spłuczkę, 3 tygodnie temu się zepsuła i więc wiadro trzeba było napełniać wodą

- nie mam już pod sobą #!$%@?ącej rodziny której wszystko nie pasowało i musiałem się zachowywać max cicho bo zaraz afera

- mam kuchnie, wcześniej składała się tylko z małej lodóweczki, parowaru i czajnika elektrycznego którego szlag jasny trafił 3 dni temu i tak

- mam 3 minuty do mojej dziewczyny, więc nocne odprowadzanie nie będzie już nigdy kłopotem (właśnie z powodu tej #!$%@?ącej rodzinki)

- net z 2MB skoczył na 20, więc dla bordo to pełnia szczęścia

w ogóle jest fajnie, chciałem się podzielić, mam nadzieje że będę nigdy nie napisze o mojej stancji z tagiem #gorzkiezale i będę żył długo i szczęśliwie :-)
  • 14