Wpis z mikrobloga

to nie antyszczepy biorą analogię z d--y i porównują szczepionki do opon, a covid passy do prawa jazdy


@Killson: to uczucie, kiedy foliarz-szur z pokemonem w awatarze szczeka coś o braku logiki xDDDD
  • Odpowiedz
@Tylko_na_chwilke: tak, jest trochę większa przyczepność, ale na szklankę nic nie poradzi tak, jak zmniejszenie prędkości. Natomiast przy deszczu lepiej zachowują się letnie. Tak na prawdę w momencie zalegania śniegu na jezdni najbardziej wychodzi brak opon zimowych, bo wtedy często ciężko się poruszać.
  • Odpowiedz
@ItsFine: Jak mam mieć jakiekolwiek negatywne skutki po chorobie, którą (w moim przypadku) przechodziłem lżej niż niektóre kace?

Objawy miałem 2 (słownie - dwa) dni, wydolność taka sama, żadnej mgły z d--y (która pewnie w znacznej części przypadków jest stanem bezpośrednio powiązanym z zamknięciem i zastraszeniem chorego), żadnych długofalowych skutków ubocznych, kardiologicznie złoty standard.

Pomijam p---------e o depopulacji, pomijam teorie spiskowe o Niedzielskim pijącym krew płodów razem z Iluminatami - ale wyjaśnij mi w jakim celu ogranicza się i przymusza mnie do przyjęcia preparatu, którego najwyraźniej nie potrzebuję? Dlaczego nikt nie chce wziąć odpowiedzialności? Czemu - skoro to takie ważne - szczepionki na COVID nie trafią po prostu do kalendarza
  • Odpowiedz
to nie antyszczepy biorą analogię z d--y i porównują szczepionki do opon, a covid passy do prawa jazdy


@Killson: Ale to antyszczepy porównują brak możliwości wejścia w tłum ludzi w kinie do sytuacji żydów w III rzeszy xD
  • Odpowiedz
analogia nie do końca trafna, ale wywołała potężny ból d--y u szurów, dlatego propsuję


@CocoJamboolin: jak nietrafna analogia może wywołać cokolwiek innego prócz śmiechu politowania? :D

Chyba nie rozumiesz za bardzo tych komentarzy, które wykazują jak op zrobił kurtyzanę z logiki.
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania a mnie się podoba

Załóż letnie opony, pojedź w jakieś bezpieczne miejsce gdzie jest śnieg, rozpedź samochód do jakiejś prędkości i wychamuj. Policz jaka była droga chamowania. Powtórz to wszytko tylko z oponami zimowymi. Wnioski wyciągnij sam.
  • Odpowiedz