Wpis z mikrobloga

1.Przed wypuszczeniem nowych opon czy aut na rynek robi się crashtesty z manekinami a nie żywymi ludźmi. 2.Nikt nikomu tez nie każe zakładać opon zimowych. 3.Snieg widać gołym okiem 4. Nie wstrzykujesz opony w ciało. 5.Ubezpieczyciel wypłaca Ci odszkodowanie za to ze opony nie zadziałały

Mogę tak długo
  • Odpowiedz
1.Przed wypuszczeniem nowych opon czy aut na rynek robi się crashtesty z manekinami a nie żywymi ludźmi. 2.Nikt nikomu tez nie każe zakładać opon zimowych. 3.Snieg widać gołym okiem 4. Nie wstrzykujesz opony w ciało. 5.Ubezpieczyciel wypłaca Ci odszkodowanie za to ze opony nie zadziałały

Mogę tak długo #koronawirus
  • Odpowiedz
  • 0
@WiesniakzPowolania ojojoj jest pełno badań które potwierdzają ze ozdrowiency którym jestem nie mają reemisji choroby (przynajmniej od ponad roku) wiec napewno nadstawie dupe na jakąś szpryce bo smutny pan w tv tak powiedzial
  • Odpowiedz
  • 0
@WiesniakzPowolania a nie muszę? Mówi się ze łącznie z bezobjawowymi covida już pewnie miało 50% populacji więc szczepienia bez wstępnej weryfikacji ozdrowiencow sa idiotyczne i mega kosztowne
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: Swoją drogą, szukałem kiedyś badań i porównań opon w tym temacie, i jest tego naprawdę bardzo bardzo niewiele. Jedyne, w miarę sensowne (ale badane na bardzo małej próbcę, jedne opony, jeden samochód, kilka przejazdów) pokazywały, że opony zimowe dają lepsze parametry jazdy (hamowania) tylko w przypadku kiedy pod śniegiem jest lód. W innych przypadkach nie było większych różnic. Było to słabe badanie, ale jak mówię, nie znalazłem nic lepszego, chęnie
  • Odpowiedz
analogia nie do końca trafna, ale wywołała potężny ból dupy u szurów, dlatego propsuję


@CocoJamboolin: to że wywołała też odwpowiedź sporej części ludzi, których po prostu obraża tak głupi sposób argumentacji to już inna para kaloszy. Grunt, że te 0.5% się poirytowało. Widzę, że mentalność polskiego sejmu przenosi się pod niektóre dachy, ciekawe co z tej zawiści wyjdzie. Kroją społeczeństwo jak chcą, i proszę, jeszcze niektórzy się z tego cieszą że
  • Odpowiedz