Wpis z mikrobloga

@WiesniakzPowolania: Pomijając, że porównanie jest totalnie z dupy to...
1. Nikt nie przymusza Cię do założenia zimowych opon.
2. Nikt nie mówi, że siłą zmienią Twoje opony jak Ty ich nie zmienisz i jeszcze Ci do tego dopłacą czy będzie loteria. Tylko ludzie raczej sami z siebie zmieniają, bo droga hamowania diametralnie różni się na zimowych i letnich oponach.
3. Jak spowodujesz wypadek tracisz zniżki - sprywatyzujmy służbę zdrowia tak, żeby
  • Odpowiedz
@ItsFine: wy kompletnie nie rozumiecie, że tutaj nie chodzi o szczepionkę, prawda?
Od kiedy zadawanie pytań jest dezinformacją?
Potwierdzasz w pełni moje obawy, bo za wszelką cenę starasz się udowodnić swój punkt widzenia, który możesz sobie edytować co kilka miesięcy, bo zmieniają się informacje odnośnie szczepień.
Obowiązek szczepień, paszporty covidowe, co będzie następne? Jaką inną chorobę, stan posiadania czy cokolwiek innego trzeba będzie potwierdzać, żeby się przemieścić?
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: Tylko na zimówkach wjedziesz w kogoś, nie szczepiąc się jak możesz zrobić szczepionej soboie krzywdę skoro szczepionka chroni? Co za różnica czy zarazi się od zaszczepionej osoby czy niezaszczepionej?
  • Odpowiedz
Na chłopski rozum, jak masz mniejsze objawy to chyba oczywiste, że mniej zarażasz.


@ItsFine: Jest dokładnie na odwrót. To właśnie choroby, które nie dają widocznych objawów (przynajmniej przez dłuższy czas) roznoszą się najłatwiej. To osoby, które są nieświadome swego zarażenia zarażają najwięcej ludzi, a nie te z silnymi objawami. Jak masz silne objawy to lądujesz w łóżku, przy skąpych objawach business as usual.
  • Odpowiedz
nie prościej zaoferować lek, który leczy?


@davidero69: No najlepiej to byłoby zrobić miksture nieśmiertelności ale Ci naukowcy to debile że o tym nie pomyśleli, nie? Ciekawe z jakiej dziedziny masz doktora, powiedz to też Ci zadam pytanie na takim poziomie.

Doskonale wiem, że szczepionka chroni jedynie przed ciężkim przejściem choroby, a nie przed infekcją i zarażaniem dalej,


To że nie daje 100% pewności że nikogo nie zarazisz nie znaczy że nie
  • Odpowiedz
@engineer: Ale ja Ci podałem odpowiedzi na twoje pytania. Jeśli nawet tego nie przeczytałeś to chyba oczywiste że nie chodzi Ci o szukanie prawdy tylko potwierdzenie swojego światopogląd, czyli dokładne przeciwieństwo tego o czym mówisz (zadawania pytań).

który możesz sobie edytować co kilka miesięcy, bo zmieniają się informacje odnośnie szczepień.


No, to straszne że ludzie zmieniają poglądy jak pojawiają się nowe dane. Powinniśmy sobie wybrać jeden punkt widzenia i nigdy go
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@WiesniakzPowolania: to nie antyszczepy biorą analogię z dupy i porównują szczepionki do opon, a covid passy do prawa jazdy

@Killson: nie, wy tylko porównujcie covid do wszystkiego innego regularnie, włącznie z holocaustem XDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz