Wpis z mikrobloga

jak nietrafna analogia może wywołać cokolwiek innego prócz śmiechu politowania? :D


@Krupier: napisałam nie do końca trafna, bo wiele rzeczy się zgadza, ale te sytuacje się też różnią pod wieloma względami, ale tak często bywa przy humorystycznych porównaniach

Chyba nie rozumiesz za bardzo tych komentarzy, które wykazują jak op zrobił kurtyzanę z logiki.


doskonale rozumiem i nawet mnie bawi, jak szury próbują udowadniać, że przecież to nie jest sytuacja 1
  • Odpowiedz
doskonale rozumiem i nawet mnie bawi, jak szury próbują udowadniać, że przecież to nie jest sytuacja 1 do 1. xd


@CocoJamboolin: ale tu nic nie trzeba udowadniać bo to po prostu nie jest sytuacja 1:1.
  • Odpowiedz
za to ładnie wyśmiewa część szurskiej argumentacji


@CocoJamboolin: zawiodę cię może, ale nic takiego nie robi. Wręcz przeciwnie w zasadzie co zostało już wykazane kilkukrotnie w wątku.
  • Odpowiedz
Jak mam mieć jakiekolwiek negatywne skutki po chorobie, którą (w moim przypadku) przechodziłem lżej niż niektóre kace?


@m-wjeczur: No i do takich ludzi jak ty jest ta analogia.

Jak mam mieć jakiekolwiek wypadki w zimie, kiedy (w moim przypadku) przejeździłem już 5 zim na letnich oponach bez
  • Odpowiedz
@Krupier: To że jesteś przeciwko tylko jednej szczepionce nie sprawia że nie jesteś antyszczepionkowcem. Większość tego ruchu zaczęła się od tego że ludzie byli przeciwko szczepionce MMR, tylko jednej. Wtedy się większość z nich śmiała (pewnie dalej sie z nich sam śmiejesz), a ty też negujesz nauke i nie słuchasz lekarzy, dokładnie tak jak oni wtedy.
  • Odpowiedz
zawiodę cię może, ale nic takiego nie robi. Wręcz przeciwnie w zasadzie co zostało już wykazane kilkukrotnie w wątku.


@Krupier: wnioskuję, że albo nie wiesz jakimi argumentami posługują się szury, albo się z tymi szurskimi argumentami jakoś identyfikujesz, ale no cóż, ja myślę, że wyśmiewa dobrze ()
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: Idąc twoim tokiem myślenia, jak już chcesz przyrównywać do samochodów, to właśnie wprowadza się homologację na własne ciało i musisz ją odnawiać co rok żeby bezproblemowo używać.. a nie, czekaj, teraz już co 9 miesięcy xD Pozdro covidianinku.
  • Odpowiedz