Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@WiesniakzPowolania: a też mówili jak wymyślali "zmieniajcie opony na zimowe! Po nich nie będzie trzeba trzymać kierownicy! Nie będzie wypadków!" Tylko po to żeby po pół roku mówić "no hehe w sumie to nie ogarnelismy, ale jak będziesz miał wypadek to krócej będziesz na sorze jak będzie wypadek"
  • Odpowiedz
@ItsFine: kolejna korelacja wyciągnięta chyba podczas badania per rectum.
I masz rację, każdy miał już szanse dowiedzieć się wszystkiego co jest potrzebne i to właśnie dlatego szczepionka jest poddawana w wątpliwość. Skoro jednak wciąż chcesz dzielić ludzi, to spróbuję do Ciebie prościej, żebyś miał szansę zrozumieć, będą to pytania do odpowiedzenia sobie samemu, a nie w kolejnym wpisie:
wątpliwość 1 - obiecywali, że szczepionka w 100% zabezpiecza przed wszystkim, po czasie
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: Ty no patrz, a ja nie zakładam opon zimowych. Jeżdżę na całorocznych, które... działają kilka lat!

Hmmm, do analogii czego jest ten wpis? Czegoś co też działa cały czas? Czy może przestaje po kilku miesiącach? Bo moje opony po kilku miesiącach wciąż działają zajebiście.

Coraz gorsze te fikołki robicie, nic się nie staracie.
  • Odpowiedz
@engineer: No to jedziemy z źródłami, misu:

@0: Szczepienie rosnie z wykształceniem i drugie: 2
@1: Nie wiem kto Ci powiedzial ze 100% ale tutaj masz oficjalne badania ktore mowia ze w najlepszym wypadku mialaby 95%
@2: Poczytaj sobie jak sie przygotowuje badania kliniczne bo z tego co widze to nie masz za bardzo pojecia jak to działa. Nie znano długofalowych skutków, wiadomo było tylko że kilka miesięcy
I.....e - @engineer: No to jedziemy z źródłami, misu:

@0: Szczepienie rosnie z wyk...

źródło: comment_1638176244vZr3umNAJOvXn1Rr6G1lnW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ItsFine: mam tytuł doktora i nadal nie widzę powodu, dla którego mam się zaszczepić. Tym bardziej jako ozdrowieniec. Co więcej zaszczepiłem się na grypę, bo przekonują mnie lata badań nad szczepionką. Idąc dalej domagam się by osoby niezaszczepione na grypę nie miały możliwości wstępu do miejsc publicznych ponieważ są zagrożeniem dla mnie.

Doskonale wiem, że szczepionka chroni jedynie przed ciężkim przejściem choroby, a nie przed infekcją i zarażaniem dalej, mimo wszystko
  • Odpowiedz