Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam kogoś do zaprojektowania mieszkania (około 60m2). Polecacie jakieś biuro projektowe lub konkretną osobę?

Myślałem o opcji samych wizualizacji (z możliwością naniesienia poprawek), ewentualnie bardziej szczegółowego projektu. Czy wg Was warto zainwestować więcej np. w projekt ze specyfikacją / sugerowanymi produktami / nadzorem? Rozważam kogoś z #krakow ale nie jest to warunek konieczny.

#projektowanie #wnetrza #architektura #mieszkaniedeweloperskie #architekturawnetrz #projektowaniewnetrz
  • 7
@radomt: Wizualizacje bez specyfikacji są niewiele warte, bo projektant może Ci nawymyślać takie rzeczy, których nigdzie nie kupisz, albo jakieś dziwne meble, których nie zrobi żaden stolarz. Moim zdaniem masz do wyboru albo sam projekt funkcjonalny, albo kompletny projekt ze specyfikacją
@radomt: ja Ci mogę polecic PIM Concept znajomej: https://pimconcept.com Jak wykańczałem dom to przygotowali mi kompletny projekt i wyszło fajnie, szczególnie kuchnia. Nie wiem jak wypadają cenowo, bo ja miałem jakąś zniżkę. I tak jak wyżej koledzy piszą, podstawa to projekt funkcjonalny.