Wpis z mikrobloga

A idź pan w uj. Wanna be zdobywca złotej piłki plus wirtuoz Alonso powinni dzisiaj wpłacić swoje tygodniówki na jakieś hospicjum. Ich gra daje raka, jak grają razem to już rak z przerzutami. #chelsea #united #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czelsiak: Ktoś się w ogóle spodziewał wygranej na MU? Wystarczy zobaczyć historię gier chelsea i zobaczyć, że swoje ostatnie 10 meczorów grali na muł w tabeli, a ludzie myśleli, że faworyci do wygrania PL bez rasowej 9 xDD
  • Odpowiedz
  • 0
@ZuluScout ja się spodziewałem, w pracbazie brytole kibice United także się spodziewali. Wszystko wskazywało, ze będzie dobrze, ze wygrają jak są w gazie a United w dołku. Tylko zapomniałem, ze Alonso i żorżinio gra. Nigdy do nich nie byłem przekonany, jeden stopuje non stop grę w srodku pola, drugi wrzuca piłki na chybił-trafił. Eh, pora się n-----ć.
  • Odpowiedz
@Czelsiak: Ja się spodziewałem remisu akurat po odejściu trenera, bo serio się negatywnie wypowiadali i nawet w szatni było słabo. Zwyczajnie więcej motywacji przed nadchodzącymi zmianami. Chelsea ma ten problem, że u nich nie ma topowego kończącego napadziora i to jest ich bolączka. Nie wygląda to źle na przeciętne i słabe zespoły, ale problem zaczyna się na bardziej ogarnięte ekipy.

Znaczy akurat w tym meczu to chelsea niezły wylew w
  • Odpowiedz