Wpis z mikrobloga

@JanRouterTrzeci: jak należysz do 10% genetycznie dominujących facetów to tinder jest 3x lepszy niż roksa, za seks płacisz max 30 zł (10 zł gumy, 20 zł jakieś tanie wino), a dziewczyne nie dość że ruchasz całą noc (gdzie na roksie to pewnie 3k trzeba dać) to ona jeszcze robi kolacje i śniadanie.

Dodatkowo ruchasz laski 7/10 w górę, a roksiary to przecież głównie pasztety 4-5/10, bo laska 7+/10 jak chce
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: ja nie należe chłopie, ja jestem największym przegrywem tutaj, ale widzę z jakimi laskami się chady ruchają i jakie roskany wystawiają ogłoszenia, 30-40 letnie przetyrane przez życie karyny, na takiej roksie żeby mieć seks z laską 8/10 to pewnie musiałbyś z 1000 zł wydać (ja nigdy tam nie byłem i nie pójdę), a taki chad to laske 8/10 w kilka godzin na chate sobie zabiera.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Gabrysia napisała 100% prawdę. Aż jestem zdziwiona. Wyciągnięcie kobiety na seks nie zależy tylko od wyglądu, ale też od podejścia. I tak, przeciętna kobieta na tinderze będzie mieć mniej podbojów od przystojnego mężczyzny. Głównie z tego powodu, że tego nie szuka.
  • Odpowiedz