Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1114
#medicover #medycyna #lekarz
Cześć. Pierwszy raz w życiu jestem obrzydzony sytuacją jaka mnie spotkała. W moim kierunku, z ust lekarza medycyny pracy w placówce medicover przy ulicy Cybernetyki 19 w Warszawie padły słowa "boje się pana" oraz "takich jak pan nie powinniśmy przyjmować". Chodzi oczywiście o szczepienie przeciwko Covid-19.
Nigdy nie wyszedłem z placówki medycznej tak zniesmaczony, zażalenie złożyłem zarówno w recepcji jak i droga elektroniczną. Mam również zamiar złożyć je pocztowo jak tylko wrócę do domu.
Zdaje sobie sprawę, że prawdopodobnie sytuacja zostanie po prostu olana, ale chciałbym zrobić coś więcej w tej sprawie, czy w ogóle mogę coś zrobić? Pani Kąkol profilu na znanym lekarzu nie ma.
  • 429
@programista15cm: no i o tym mówię, szkody związane z głoszeniem że szczepionka jest panaceum na transmisje negują te żałosne kilka % różnicy jaką dają i tym samym mamy tyle przypadków co i wcześniej, a mit zaczepionego dla ochrony babci możemy pogrzebać, co jest podstawą do przymusu szczepień, paszportów, segregacji i dzielenia społeczeństwa na wrogów ludu - niezaszczepionych i tych dobrych.
@YodaMonster: spoko, niech niezasczepieni placa za ewentualnie leczenie z wlasnej kieszeni lub umieraja pod plotem i problem rozwiazany - nikt sie nie kaze szczepic dla zajawki czy ograniczenia praw, ale cale spoleczenstwo musi potem rzygnac siano na zjebow.

Przy okazji trzeba by mniej szczepionke wyprodukowac, mniej ludzi bedzie przy obsludze pracowalo wiec znowu profit
a mit zaczepionego dla ochrony babci


@YodaMonster: Jesteś dobry ze statystyki? Chyba nie skoro twierdzisz że to mit.

Wejdź sobie na na https://coronavirus.data.gov.uk/ i po lewej stronie masz menu z danymi dot. przypadków, szczepień, zgonów i zajętych łóżek porównaj sobie statystki dla poszczególnych szczytów.

Mam nadzieję że jesteś na tyle inteligentny że dostrzeżesz że dzięki szczepieniom wyraźnie spadła śmiertelność i obniżyła się o kilkanaście procent transmisja i hospitalizacje mimo to, że